Wentylacja mechaniczna domu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Gabriela1962
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2021, 19:46

Wentylacja mechaniczna domu

Post autor: Gabriela1962 »

Kochane, jak w waszych domach wygląda wentylacja mechaniczna? Ja jakiś czas temu zdecydowałam, że powinnam zainwestować w rekuperator ciepła i tak też zrobiłam. Powiem wam, że stałe dostawy czystego i świeżego powietrza to coś genialnego i bardzo wam takie rozwiązanie polecam.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:13

Re: Wentylacja mechaniczna domu

Post autor: kasiakowa06 »

Gabriela1962 pisze: ↑02 cze 2021, 13:16 Kochane, jak w waszych domach wygląda wentylacja mechaniczna? Ja jakiś czas temu zdecydowałam, że powinnam zainwestować w centrumrekuperacji.pl/rekuperacja/]rekuperator ciepła i tak też zrobiłam. Powiem wam, że stałe dostawy czystego i świeżego powietrza to coś genialnego i bardzo wam takie rozwiązanie polecam.
A miałaś już to rozwiązanie zimą? Sprawdza się? bo jednak wtedy powietrze na dworze jest mniej czystsze.. Zastanawiam się nad tym, choć specjaliści z https://taniereku.pl/o-projekcie/ uważają, że filtry sprawdzają się w 100% :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Wentylacja mechaniczna domu

Post autor: Karolinka22 »

Witam, co sądzicie o oczyszczaczach powietrza? Zależy mi na tym, by dowiedzieć się jak najwięcej na temat tych modeli https://zdrovi.pl/k/oczyszczacze-powietrza/airdog Co sądzicie? Jestem alergikiem, dlatego bardzo zależy mi na tym, by znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla siebie.
zośka049

Re: Wentylacja mechaniczna domu

Post autor: zośka049 »

Jak ważna jest wentylacja w każdym domu doskonale wiemy. Istnieją różne systemy wentylacyjne https://www.hojero.pl/ . Powinniśmy poczytać o tym troszeczkę, aby mieć wiedzę. Dobrej treści nigdy za wiele. A przy okazji może się przydać na lata. Czytajcie, sprawdzajcie i korzystajcie!
ODPOWIEDZ