Węże przemysłowe

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Sinistra
Posty: 59
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:55

Węże przemysłowe

Post autor: Sinistra »

Dopiero zaczynam rozkręcać swój biznes, dlatego będzie mi potrzebne odpowiednie wyposażenie hali produkcyjnej. Sporo rzeczy już zostało zakupionych ale jeszcze rozglądam się między innymi za dobrymi wężami przemysłowymi, a konkretnie do cieczy. Jeśli znacie rzetelną hurtownię, która rozprowadza taki asortyment, to proszę o info.
Awatar użytkownika
Burbula
Posty: 76
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:56

Re: Węże przemysłowe

Post autor: Burbula »

Mój wujek ma zakład produkcyjny i ostatnio pomagałam robić mu zamówienie u tej firmy https://www.kuma.pl/kategoria/weze-do-cieczy . Oferują bardzo dobrej jakości węże i przewody oraz inne elementy. Wujek jest już stałym ich klientem, więc to na pewno bardzo wiarygodny producent. Akurat do cieczy mają wybór węży, tylko musisz ustalić z nimi jakie dokładnie parametry Cię interesują.
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Węże przemysłowe

Post autor: Bingo »

Odpowiednie zarzadzanie halą produkcyjną jest niezwykle wazne i dotyczy to takze utrzymywania czystosci w takim miejscu. Bez porzadku trudno jest funkcjonować bo wszystko robi sie chaotyczne. Z tego tez wzgledu dobrze jest zainwestowac w porzadny sprzet do sprzątania jak odkurzacz czy taka wytwornica parowa https://www.asc-pro.pl/sklep/wytwornice-pary-parownice/ ,ktora porzadnie wyczysci wszelkie miejsca, do ktorych trudno jest dotrzeć np myjką. Wedlug mnie to dobra inwestycja i swietne rozwiazanie nie tylko w hali ale ogolnie w budynkach uzytkowych jak np magazyn.
Awatar użytkownika
zimna78
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:32

Re: Węże przemysłowe

Post autor: zimna78 »

W takiej sytuacji z całą pewnością będzie Ci potrzebna integracja z systemem bankowości online tak samo zresztą jak mi, własnie szukałam rozwiązania tego problemu i dowiedziałam się że firma https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza oferuje taką integralność a dodatkowo możliwość zarządzania sprzedaży jest zachęcająca. Co sądzicie? Skorzystać?
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 148
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:03

Re: Węże przemysłowe

Post autor: pieknyolek »

Niestety nie znam żadnej takiej hurtowni przekro mi. :(_______________________________________________________
konserwacja techniczna budynków Warszawa
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 85
Rejestracja: 13 maja 2019, 14:19

Re: Węże przemysłowe

Post autor: AbiUbu »

Warto się rozejrzeć po firmach, które przeprowadzają demontaż linii produkcyjnej. Na pewno wśród wielu instalacji, z jakimi mają do czynienia, można znaleźć coś, co sprosta twoim potrzebom.
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 391
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Węże przemysłowe

Post autor: Kobietka »

Mój znajomy ostatnio wyposażał swoją firmę i z tego co pamiętam kupował różne przemysłowe węże na stronie https://www.kuma.pl/oferta/weze-do-cieczy-spiral-flex . Teraz nawet miał jeszcze tam zamawiać węże do cieczy, bo jakoś ta kwestia wyleciała mu z głowy. Także jak chcecie mogę go jeszcze podpytać o tą firmę, ale możecie też i zajrzeć na stronę i też wszystkiego się dowiecie.
Lójnik

Re: Węże przemysłowe

Post autor: Lójnik »

Może bardzo trafnym wyborem będą węże od MIDATECH? - https://www.midatech.pl/ Firma od lat zajmuje się sprzedażą specjalistycznych akcesoriów w zakresie węży przemysłowych
ODPOWIEDZ