wiadomości

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
moniśka

wiadomości

Post autor: moniśka »

Witam. Gdzie zazwyczaj przeglądacie wiadomości z kraju? Ja od niedawna regularnie zaglądam do https://niezalezna.pl/kategoria/swiat bo jak dla mnie są tutaj zawsze najświeższe informacje, a wiadomo bardzo interesuje mnie co aktualnie dzieje się na świecie, także zazwyczaj w wolnym czasie przeglądam tutaj artykuły.
aneczkaa

Re: wiadomości

Post autor: aneczkaa »

No wiecie daleko też nie ma co szukać... Tutaj https://biletybiacomex.pl czy na innych stronach zajdziecie też różnorodne wiadomości i to na każdy temat. Wbijacie , sprawdzajcie. Ja tam bardzo sobie cenię takie strony, bo człowiek im więcej wie, tym lepiej ;p/
jankaa

Re: wiadomości

Post autor: jankaa »

To prawda - co tutaj będę pisać... Sama głównie pozyskuje informacje różne z interentu, bo jest tutaj wiele interesujących stron. Przykładowo teraz tutaj http://annamiodynska.pl znalazłam stronkę o literaturze i chętnie się z nią zapoznam bliżej.
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: wiadomości

Post autor: Titana »

W dobie internetu każdy może być na bieżąco z nowinkami ze świata, a portali informacyjnych zdecydowanie jest aż nadmiar i można sięgać po kilka różnych, żeby je porównać.
Adrian78

Re: wiadomości

Post autor: Adrian78 »

Czy wiecie czym jest karta pobytu i dlaczego obcokrajowcy powinni sobie wyrobić taką kartę? Czy wiecie jakie dokumenty są potrzebne i jakie procedury trzeba przejść, aby uzyskać taką kartę? Wiele informacji w tym temacie znajdziecie w poradach na tym portalu.
ODPOWIEDZ