własna firma

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
gość

własna firma

Post autor: gość »

Niestety, ale własna firma to nie tylko przyjemnosci iliczenie zysków ale też ciężka praca i załatwianie wiele spraw prawnych. Samemu ciezko poradzić sobie z wieloma sprawami,dlatego też lepiej postawić na pomoc specjalistów z http://erzecznikpatentowy.pl/ . Przynajmniej mamy pewność , że wszystko bedzie odpowiednio i zgodnie z prawem załatwione.
Awatar użytkownika
honorata
Posty: 58
Rejestracja: 12 lut 2020, 12:24

Re: własna firma

Post autor: honorata »

Mam może i niewielką firmę ale wiem ile z nią jest tych wszystkich formalności, czasem to spałam tylko kilka godzin i od nowa to samo. No ale dzięki temu z czasem zaczęłam zatrudniać ludzi, bo wszystko bardzo fajnie się rozwijało. Chciałam też wypromować swoje usługi, ale jak większość ulotkami czy jakimiś gadżetami tylko naprawdę czymś skutecznym. Dlatego zgłosiłam się do agencji http://erzecznik.com.pl/ która zaproponowała mi bardzo fajne warunki na które przystałam.
Dońker

Re: własna firma

Post autor: Dońker »

Każdy marzy o tym, być być szefem dla siebie samego, pracować na siebie i mieć własną działalność. Dużo jednak przy zakłądniu spółki wypełniania dokumentó, potem składania wniosków i czekania na decyzję. Optioffice wychodzi na przeciw oczekiwaniom tych, którzy chcą jak najszybciej znaleźć się na rynku i zarabiać oferując gotowe spółki na sprzedaż https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Nasze spółki są czyste, bez zadłużeń finansowych i bez jakichkolwiek zobowiązań handlowych. Gotowe spółki na sprzedaż https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek są już zarejestrowane w KRS i posiadają numery NIP, REGON i VAT, a także szeroki wybór kodów PKD, tak że działąlność można wybrać w każdej branży i interesującej nas dziedzinie. Oczywiście spółki posiadają pełną dokumentację i są potwierdzone aktem notarialnym. Transakcje odbywają się zgodnie z obowiązującym prawem. Oferujemy niskie ceny, a zakupiona w ten sposób spółka jest od razu gotowa do działania. Zapraszamy sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
oliś

Re: własna firma

Post autor: oliś »

Jeśli chodzi o przekształcenie spółek czy też ich sprzedaż, to tutaj https://asiw.pl jest namiar na kancelarię, która oferuje wsparcie w tym zakresie. Specjalizują się bowiem w szeroko pojętym prawie gospodarczym. Mają w tym zakresie ogromne doświadczenie, dzięki czemu można uniknąć różnych problemów.
Jarosław

Re: własna firma

Post autor: Jarosław »

Osoba wybierająca się na medycynę musi przede wszystkim interesować się biologią i chemią, a także nowinkami w zakresie wybranej specjalizacji. Musi być osobą sumienną i zdyscyplinowaną. Jej aparycja i podejście do pacjentów nie może wzbudzać zastrzeżeń. Ja aktualnie jestem już po specjalizacji i prowadzę własny gabinet, w pracy bardzo pomaga mi elektroniczna dokumentacja medyczna https://www.rsqdoctor.com/
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 407
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: własna firma

Post autor: mila87 »

Dotarcie do nowych klientów to często podstawa podstaw, aby móc działać i uzyskać konkretne efekty. Dlatego też tak istotne wydaje się nastawienie, a także znalezienie rozwiązań, które będą spełniać Twoje oczekiwania całkowicie. Polecam zatem zajrzeć na stronę http://prodekor.com.pl/oferta/wyspy-handlowe/ gdzie trafisz na wyspy w galeriach handlowych, które zajmują mniej miejsca, są tańsze i wygodniejsze dla Ciebie jak i klientów.
Wójcik22

Re: własna firma

Post autor: Wójcik22 »

Jeśli prowadzisz własną firmę to będziesz potrzebować wsparcia https://www.ekomeritum.pl/ które pomoże uzyskać wszelkie zezwolenia potrzebne w działalności firmy, Jak dobrze wiadomo w naszym kraju króluje biurokracja i każda zmiana w firmie to kolejny papierek a oni pomogą go uzyskać. Ich pomoc dotyczy wszelkich pozwoleń i operatów ekologicznych.
uliś

Re: własna firma

Post autor: uliś »

Na tej stronie https://hrk.pl/pl/dla-klienta/payroll-consulting jest ciekawa oferta, jeśli chodzi o usługi z zakresu kadr. Myślę, że warto sobie tam zerknąć. Propozycji jest naprawdę sporo. Przed wszystkim należy stawiać na sprawdzone rozwiązania, dzięki którym będziecie mogli szybko i sprawnie ogarnąć temat.
bruś

Re: własna firma

Post autor: bruś »

Jeśli szukacie firmy, która jest w stanie obsługiwać płatności od waszych klientów online, to polecam wam zajrzenie pod ten adres: https://www.dotpay.pl/ . Posiadają świetnie skrojoną ofertę, nawet dla osób, które biznesowo jeszcze raczkują. Moim skromnym zdaniem warto tam zajrzeć i przekonać się na własną rękę.
Awatar użytkownika
anitka12
Posty: 109
Rejestracja: 21 sie 2019, 14:23

Re: własna firma

Post autor: anitka12 »

Własna firma to oczywiście duże wyzwanie, odpowiedzialność, stres, ale z drugiej strony ogromna satysfakcja, że się coś własnego stworzyło. W firmie wszystko jest ważne, ale ja i tak na pierwszym miejscu stawiam pracowników. Maszyny, urządzenia, nowoczesne technologie, to wszystko jest istotne i niezbędne, ale to zespół zgranych, odpowiednio przygotowanych i doświadczonych osób stanowi o rozwoju firmy. Jest taka ciekawa metoda oceny kompenencji , która nazywa się oceną 360 stopni, która zdobywa coraz większą popularność. Ciekawe i przydatne wnioski można dzięki niej wyciągnąć.
Róża

Re: własna firma

Post autor: Róża »

Faktycznie prowadzenie własnej firmy to jest swego rodzaju wyzwanie, ale moim zdaniem również fajnie można pracować jako freelancer. Mi bardzo się spodobało to co przeczytałam na stronie https://odfreelancera.pl/5-cech-ktorych ... reelancer/ i faktycznie już wiem jakich cech nie powinna mieć taka osoba.
wałka

Re: własna firma

Post autor: wałka »

Przyznam szczerze, iż od jakiegoś czasu poszukiwałem dobrej firmy, która będzie w stanie wdrożyć system motywacyjny w mojej firmie. Znajomy polecił mi specjalistów: https://i360.com.pl/programy-motywacyjne/ i przyznam szczerze, że raczej im zaufam, ponieważ podoba mi się bardzo ichniejszy pomysł na ten program.
semiś9494

Re: własna firma

Post autor: semiś9494 »

Widzę, że piszecie tutaj o spółkach, a tematyka spółek to niezwykle rozległy i niekiedy trudny temat, więc warto poznać wszystkie dostępne możliwości, aby poznać i wybrać dla siebie coś najodpowiedniejszego. Polecam zatem zajrzeć na stronę http://www.trinet.com.pl/gotowa-spolka- ... ie-oplaca/ na której znajdziecie odpowiedź, jeśli interesuje Was kupno gotowej już spółki.
błażejek

Re: własna firma

Post autor: błażejek »

Jeśli chodzi o własną firmę to ja przejęłam ja po rodzicach. Dlatego też teraz muszę pomyśleć o jej unowocześnieniu. Bo jednak bez tego za długo nie utrzymamy się na rynku. Dlatego też zaczęłam sprawdzać jakiego typu maszyny warto mieć. I tak znalazłam tutaj https://mechanica.pl/podnosnik-tubowy-v ... -do-50-kg/ taki podnośnik tubowy, który nie powiem może okazać się dość pomocny. Także na pewno rozważymy zakup takiego podnośnika.
grażyna

Re: własna firma

Post autor: grażyna »

Właśnie ja od niedawna używam https://cashdirector.com/ i powiem wam, że jestem mega zadowolona z wyboru. System ułatwia mi w planowaniu przelewów, opłacaniu rachunków, a także pilnuje by płatności odbywały się na czas, więc warto na niego postawić. Wybór okazał się strzałem w 10
Zdziś

Re: własna firma

Post autor: Zdziś »

Prawidłowo funkcjonująca firma to przede wszystkim pracownicy, którzy wiedzą co i kiedy mają robić, w jaki sposób radzić sobie z problemami, jak wykorzystywać swoje umiejętności do realizacji powierzonych im zadań. Z tego powodu tak kluczowy jest odpowiedni dobór kadry pracowniczej. Firma https://hrk.pl/pl/dla-klienta/ocena-i-r ... tplacement zatrudnia wykwalifikowanych oraz doświadczonych ekspertów rekrutacyjnych, posiadających specjalizację w aż 16 branżach, którzy pomagają w procesach rekrutacyjnych oraz selekcyjnych.
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: własna firma

Post autor: Karolinka22 »

Witam.
Jeżeli będziecie szukać odpowiednich pracowników do waszej firmy to polecam wam zajrzeć na tą stronę: https://antal.pl/dla-pracodawcy/usluga/hr-consulting , gdzie możecie zamieścić ogłoszenie i znaleźć odpowiednie osoby na odpowiednie stanowiska. Gorąco polecam, ja tak od dawna znajduję swoich pracowników :).
Pozdrawiam.
Oluś32

Re: własna firma

Post autor: Oluś32 »

Jak prowadzisz własną firmę to pamiętaj o tym aby mieć sprawdzonego tłumacza. Jak będziesz potrzebował jakichkolwiek tłumaczeń czy to specjalistycznych czy też zwykłych to kieruj je tutaj https://tlumaczenia-gk.pl/ Bez problemu poradzą sobie z każdym jeśli chodzi o język angielski. Nie tylko będziesz mieć pewność że wszystko jest zrobione jak należy ale i na czas oraz atrakcyjnej stawce.
Łukasz43

Re: własna firma

Post autor: Łukasz43 »

Jeśli prowadzicie własną firmę to zadbajcie o relacje panujące między pracownikami, gdyż to bardzo wpływa na komfort pracy. Na pewno warto zajrzeć tutaj aby przeczytać świetny artykuł na temat relacji między wami. Warto organizować spotkania integracyjne, ale ważne aby pracownicy mieli możliwość wyboru miejsca oraz atrakcji, które będą odbywać się podczas spotkania. Takie spotkania bardzo oczyszczają atmosferę, która może być czasami napięta.
majka38

Re: własna firma

Post autor: majka38 »

Niewątpliwie wybór maszyny do piaskowania może być niezwykle trudny. Właśnie dlatego warto na spokojnie rozejrzeć się tutaj https://togethermagazyn.pl/jak-wybrac-m ... y-wyborze/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Myślę, że warto się tam rozejrzeć, bo takie informacje mogą pomóc.
radoś

Re: własna firma

Post autor: radoś »

Myślę, że przede wszystkim warto dążyć do tego, aby praca była wykonywana szybko, sprawnie i bez żadnych problemów. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad inwestycją w roboty przemysłowe. Tutaj https://corobotics.pl/produkty/roboty-p ... owe-nachi/ na spokojnie sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji w tym zakresie.
ewelina85

Re: własna firma

Post autor: ewelina85 »

Zerknijcie sobie koniecznie tutaj https://www.tuolawa.pl/wiadomosci/24426 ... isnieniowy . Macie tam bowiem namiar na ciekawy artykuł, który może okazać się bardzo pomocny. Między innymi dowiecie się tak o jakich przepisach należy pamiętać, jeśli kupujecie zbiornik ciśnieniowy.
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Re: własna firma

Post autor: elzbieta »

Na pewno każdy, kto prowadzi własny biznes powinien zerknąć sobie na spokojnie tutaj https://fordata.pl/ . Macie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat Virtual Data Room. Myślę, że taka wiedza może okazać się bardzo przydatna. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Być może skorzystacie z takiego rozwiązania.
ODPOWIEDZ