Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: Kamilla36 »

Właśnie rozglądam się za wózkiem dla mojej córki. Zależy mi na czymś solidnym i w miarę tanim, co będzie z nami od narodzin do odstawienia dziecka od wózka. Widziałam, że wózki marki Riko właśnie takie są. Jest tutaj ktoś kto ma wózek ich marki, z chęcią dowiem się opinii na ich temat :)
Gośś57

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: Gośś57 »

Tak, dokładnie! Wózki marki Riko mają na tyle duże siedzisko spacerówki, że spokojnie pomieści 3 latka. Wiem, bo sama w niej wożę swoje dziecko, które za 2 miesiące kończy 3 latka. Gondola też jest spora, więc na takie zimowe miesiące sprawdzi się idealnie. Jeśli chodzi o inne cechy, to mają świetną amortyzację, dzięki której wózek gładko jedzie po każdej powierzchni i dobrze się podbija.
Awatar użytkownika
ankaa89899
Posty: 134
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:12

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: ankaa89899 »

Ja mam Riko Basic i jest fantastyczny! Wahałam się czy to będzie dobry wybór - ma on pompowane koła, które mogą się przebić, ale używam go już pół roku i wciąż ich nie przebiłam, więc myślę, że będzie OK :) Ogromniastym plusem wózka jest bardzo atrakcyjna cena, mimo tego że jego jakość jest bardzo dobra. Polecam ten konkretnie model.
Biała

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: Biała »

Faktycznie wózki marki Riko słyną z tego, że są solidne i nie drogie, a rozmiar gondoli i siedziska nie tylko nadaje się na każdą porę roku, ale też od narodzin po odstawienie dziecka od wózka. Ja zdecydowałam się na Riko Side, który dostępny jest w wersji 2w1 ale dodatkowo dokupiłam fotelik samochodowy z adapterami za 354zł :)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: Kamilla36 »

Dzięki! Wasze odpowiedzi bardzo mi pomogły. Teraz jestem pewna, że zdecyduję się na wózek marki Riko. Ostatecznie chyba wybiorę Riko Basic Pastel, których kolory do mnie przemawiają. Wierzę w to, że tak jak mówicie są solidne i będę z nich naprawdę zadowolona, a moje dziecko będzie się w nim dobrze czuć :)
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: nerwa »

Też bym ten model wybrała a więc mamy podobny gust :) Mam x-landera i też zwracałam uwagę na to żeby wózek był bezpieczny, stabilny, miał duży kosz zakupowy i porządne koła
Awatar użytkownika
ankaa89899
Posty: 134
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:12

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: ankaa89899 »

Marka Riko zdecydowanie wara uwagi - ich wózki są w rozsądnych cenach i super jakości, więc będziesz zadowolona. Przejrzyj ich ofertę i wybierz taki wózek, który najbardziej wstrzeli się w Twoje potrzeby. U mnie wybór padł na nano pro 8-) Polecam i mam nadzieję, że dasz znać jak już coś wybierzesz ;)
Majuś79

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: Majuś79 »

Sama też mam wózek tej marki i muszę przyznać, że jest naprawdę fajny i solidny. Ja zdecydowałam się konkretnie na model basic ze względu na jego wyjątkowo atrakcyjną cenę i pompowane koła, na których tak bardzo mi zależało. Jestem bardzo z niego zadowolona - polecam.
Łajba12

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: Łajba12 »

Nie chcę Cię namawiać, abyś koniecznie wybrała dokładnie taki wózek jaki ja mam, ale ja wybrałam Riko Nano Pro i jestem bardzo zadowolona z niego. Wózek jest tani, dobry i ma naprawdę świetną amortyzację dzięki czemu fajnie się prowadzi, podbija i radzi nawet na trudnych terenach.
aglinią

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: aglinią »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań wystarczy klik https://www.internetwkazdymdomu.pl
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: patra »

To też są trochę znane wózki, może nie tak jak x-landery ale coś o nich słyszałam. Każda mama która szuka wózka dla swojej pociechy musiała o nim słyszeć. Ja za to cieszę się że postawiłam na x-pulse bo ma śliczny uniwersalny wózek którego mi wszystkie mamusie zazdroszczą
berbeć70

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: berbeć70 »

Oj ja też ostatnio miałam trochę zawirowań z wyborem nosidla biodrowego dla mojego dziecka. Właściwie to bardziej dla mnie niż dla mojego dziecka. Trzeba jednak przyznać, że warto inwestować w produkty, które chociaż trochę ułatwią nam taką codzienną opiekę nad dzieckiem. Jest to inwestycja w swoje zdrowie:)
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: Kasia »

A skoro już mowa o noworodkach, to czy wiecie, w jakiej pozycji powinien spać noworodek? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/w-j ... -noworodek całkiem fajny artykuł na ten temat ;) Jeśli więc znajdziecie chwilę wolnego czasu, to polecam się z nim zapoznać ;)
Aśka

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: Aśka »

Jeśli chodzi o wózki to śmiało mogę polecić anexy:) Sama mam model e/type i super mi się sprawdza. Jest poręczny i wygodny. Lekko się prowadzi . W gondoli maluch ma sporo miejsca dla siebie:) Wózek prezentuje się nowocześnie i stylowo a jakościowo jest bardzo dobry:)
Kałuża13

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: Kałuża13 »

Jestem zachwycona wózkiem od tej marki. Dokładnie zdecydowałam się na model Nano Pro. Wygląda super nowocześnie, jest świetnej jakości i ma naprawdę rozsądną cenę. To nie są jedyne plusy tego wózka, ale chociażby z tych względów warto zwrócić na niego uwagę.
sólmon

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: sólmon »

W sumie interesuje mnie tak naprawdę to, co mogę dla mojego dziecka kupić najlepszego. Dlatego odwiedzam internetowy sklep z wózkami dla dzieci Colibro https://colibro.eu/ . Mam nadzieję, że tutaj znajdę przede wszystkim modele, które będą mi odpowiadać. Nie chcę niczego, co będzie problematyczne dla mnie.
dołek35

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: dołek35 »

Kiedy zaszłam w ciąże byłam pewna tylko jednego - że chcę mieć wózek marki Riko. Porównałam między sobą wiele ofert ich wózków i ostatecznie wybrałam Riko Basic Pastel. Mój wybór padł na niego bo był niedrogi, a do tego miał świetną specyfikację. Z czystym sumieniem polecam.
aśka

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: aśka »

Wybór modelu wózka też był dla mnie dosyć problematyczny. Długo wahałam się który będzie dla mnie najlepszy, a ostatecznie mój wybór padł na markę x-lander - konkretnie wybrałam x-pulse. Dobrze się go prowadzi, jest lekki i zgrabny. Polecam go wypróbować bo to nic nie kosztuje
Miśia_94

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: Miśia_94 »

Przy wyborze wózka nie maiłam zbytnio problemu, od początku wiedziałam, który wybiorę i postawiłam na markę cybex. Dla mnie to jest mercedes wśród wózków. Ma elegancki i nowoczesny design, a co najważniejsze jest lekki i świetnie się go prowadzi. Natomiast mam problem z doborem odpowiedniego fotelika. Zależy mi, aby fotelik był bezpieczny, ale też, żeby pasował z adapterami do wózka. W padło mi w oko kilka modeli ze sklepu: https://mamaija.pl/foteliki-samochodowe-dzieciece.html . Na jakie modele warto zwrócić uwagę?
Aneczkas

Re: Wózek dla noworodka - który model Riko wybać?

Post autor: Aneczkas »

No właśnie ja też nie miałam większego problemu z wyborem wózka, ale jeśli chodzi o wyprawkę, to nie udało się kupić wszystkiego - chciałam karmić piersią, ale miałam problem z laktacją, więc na szybko trzeba było kupować mleko zastępcze. Sprawdziło się Bebilon, karmimy nim córkę do tego czasu, dobrze się sprawdza a w DOZie jest w super cenie.
ODPOWIEDZ