Wózki dla dzieci

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Marta-82
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2021, 15:47

Wózki dla dzieci

Post autor: Marta-82 »

Hejka! Mam nadzieję, że niedługo zrobi się nieco cieplej na dworze i będziemy mogły wreszcie wyciągnąć wózki spacerowe, żeby wybrać się z naszymi pociechami na dwór. Powiedzcie mi, gdzie kupowałyście swoje wózki? Coraz częściej spotykam się z tym, że ludzie decydują się na zakup takich rzeczy przez internet. Wy też wolicie taki sposób?
małwa

Re: Wózki dla dzieci

Post autor: małwa »

Czego by nie powiedzieć, to jednak chodzi o to, żeby dzieciaki miały się w wózkach dobrze, prawda? Dlatego ja w zupełności zaczęłam się zastanawiać nad takim https://colibro.eu/ sklepem z wózkami dla dzieci. Wiem, że są tu sprzedawane wyłącznie bardzo dobre modele. I to mi się podoba.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Wózki dla dzieci

Post autor: patra »

Ja wybrałam x-lander bo to solidne wózki a przy tym bardzo ładne i bajeranckie, można je kupić w modnych teraz kolorach i co najważniejsze łatwo się składają, nawet jedną ręką a zależy mi na tym bo często jeżdżę samochodem i musze pakować i rozpakowywać wózek z bagażnika
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Wózki dla dzieci

Post autor: Titana »

Wybór wózków dla dzieci jest raczej duży, dobrze byłoby więc po prostu poszukać w sklepach, a jeszcze lepiej to w internecie, by wiedzieć co w ogóle jest dostępne i na co zwracać uwagę. Wózek to nie samochód, tutaj zbyt wiele zastanawianie i kombinowania jest niepotrzebne,
ODPOWIEDZ