Wspólnota mieszkaniowa

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
miss
Posty: 117
Rejestracja: 13 cze 2019, 10:42

Wspólnota mieszkaniowa

Post autor: miss »

Wiecie jak wygląda rezygnacja członka zarządu wspólnoty mieszkaniowej ? Ja właśnie jestem w takiej sytuacji i się zastanawiam. Trafiłam na jeden ciekawy artykuł o tym: http://status.pl/wybor-i-rezygnacja-czl ... szkaniowej
Dajcie znać co myślicie. czy rzeczywiście tak to wygląda? :)
MonikŚ

Re: Wspólnota mieszkaniowa

Post autor: MonikŚ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać sie z ofertą tej firmy https://wspolnota-luban.pl/#, która oferuję takie usługi jak : administrowanie nieruchomościami lubań , obsługa wspólnoty mieszkaniowej. Polecam wejść na ich stronę i zapoznać się dokładnie z ich oferta jezeli szukamy takiej firmy.
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Wspólnota mieszkaniowa

Post autor: Titana »

A nie wystarczy po prostu pójść do siedziby wspólnoty i powiedzieć, że chce się z niej wypisać, ewentualnie wypełnić jakiś druczek, by to potwierdzić? To raczej żadna filozofia i z czegokolwiek by się nie rezygnowało, sposób działania zazwyczaj jest taki sam w każdej sytuacji.
ODPOWIEDZ