Wybor projekt domu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Wybor projekt domu

Post autor: jessica »

Jezeli miałabym wybierać to tylko i wyłącznie własny dom. To najlepsze rozwiązanie. Podstawa jednak, to wybór dobrego projektu. Wiecie moze jaki jest teraz projekt tygodnia na https://www.mgprojekt.com.pl/ ? Bo słyszałam, że wtedy ten projekt jest w fajnej promocji
Awatar użytkownika
ariadna
Posty: 178
Rejestracja: 10 cze 2020, 21:10

Re: Wybor projekt domu

Post autor: ariadna »

teraz na szczęście jest wiele firm do wyboru, mozna porównac ceny
kłos

Re: Wybor projekt domu

Post autor: kłos »

Od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy mieć dom drewniany, więc staraliśmy się znaleźć firmę, która przygotuje nam odpowiedni projekt, ale też zajmie się samą budową. Taką ofertę ma właśnie firma Apis S.A i to właśnie z ich usług skorzystaliśmy. Są w pełni rzetelni, znają się na tym co robią, są rzetelni, profesjonalni, a przy tym ceny mają korzystne. Dbają o to, by korzystać z wysokiej jakości materiałów, w tym drewna, do budowy używają tylko solidnego drewna iglastego. Fachowo sobie ze wszystkim poradzili, w terminach, zarówno projekt jak i samą budowę wykonali z należytą starannością. Mogę ich polecić każdemu.
Awatar użytkownika
motyl67
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2020, 13:38

Re: Wybor projekt domu

Post autor: motyl67 »

Hej, a co myślicie o zakupie tego projektu - https://www.mgprojekt.com.pl/biba ? :) Nam bardzo się podoba, ale jakoś ciężko podjąć nam ostateczną decyzję. Czy ktoś może ma jakieś doświadczenia we współpracy z MG Projekt?
ODPOWIEDZ