Wybór szkoły jazdy w Poznaniu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Todek
Posty: 162
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:39

Wybór szkoły jazdy w Poznaniu

Post autor: Todek »

Cześć!
Na jaką szkołę jazdy w Poznaniu postawić?
Zależy mi na profesjonalnym wsparciu i jednocześnie dobrej cenie za kurs. Czy jesteście mi w stanie pomóc abym podjęła dobrą decyzję. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Malwina09
Posty: 52
Rejestracja: 14 paź 2019, 11:10

Re: Wybór szkoły jazdy w Poznaniu

Post autor: Malwina09 »

Ja osobiście jestem za OSK Pegaz i jeśli chodzi o jakość przygotowanego kursu, stan samochodów oraz instruktorów to ciężko mieć co do nich jakiekolwiek zastrzeżenia. Bardzo dobrze działają i jednocześnie od początku był to przyjemny czas, bez krzyków oraz nerwów (a od razu nie szło mi najlepiej). Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Selka
Posty: 19
Rejestracja: 13 mar 2020, 9:35

Re: Wybór szkoły jazdy w Poznaniu

Post autor: Selka »

Zdecydowanie jestem za :) Odnośnie wyboru szkoły jazdy polecam odwiedzić stronę OSK Pegaz https://prawojazdy-poznan.com.pl/ gdzie dowiecie się więcej na temat instruktorów, floty samochodowej, czy oczywiście informacje o najbliższym kursie :)
Awatar użytkownika
KarolaaW33
Posty: 26
Rejestracja: 23 mar 2020, 9:35

Re: Wybór szkoły jazdy w Poznaniu

Post autor: KarolaaW33 »

Bardzo dobra propozycja, ostatnio też zastanawiam się czy nie zacząć kursu i jak będę miała trochę więcej czasu to na pewno się zdecyduję. Już ktoś mi polecał OSK Pegaz także na pewno zajrzę i zobaczymy co z tego wyniknie :)
Awatar użytkownika
Todek
Posty: 162
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:39

Re: Wybór szkoły jazdy w Poznaniu

Post autor: Todek »

Super! Ogromne Wam dziękuję za poświęcony czas i oczywiście konkretne podpowiedzi. Chyba zbyt długo już nie ma się co wahać i czas najwyższy zapisać się na kurs. Mam nadzieję, że w OSK Pegaz dobrze mnie przygotują :D
Piotruś

Re: Wybór szkoły jazdy w Poznaniu

Post autor: Piotruś »

Mam nadzieję że zasugerowany wybór się sprawdził choć w dziwny sposób w wątku nie zaproponowano innej szkoły a poszczególne odpowiedzi były zaskakująco regularnie wpisywane. Nic to grunt że masz to już za sobą. Ja chciałem tylko wspomnieć iż szkolenie z zakresu nauki jazdy to branża która po woli zacznie przeżywać renesans. Obecnie na rynek wchodzi ostatni rocznik niżu demograficznego który miał miejsce w 2003 roku. To właśnie w 2020 roku na kursy prawa jazdy przyjdzie najmniej kursantów. Oczywiście należy przyjąć iż osoby najczęściej odwiedzające szkoły jazdy to te które właśnie uzyskują prawo do posiadania prawa jazdy.
Możliwe że wybór szkoły w kolejnych latach będzie się wiązał z takimi samymi zapytaniami jak to z tego wątku lecz może się okazać iż znacznie wydłuży się okres oczekiwania na dostępność do kursu. Rynek nauki jazdy tak jak każdy inny oczywiście nie lubi pustki i pewnie zareagować zwiększając swoje moce przerobowe nie mniej zanim to nastąpi dobrze będzie uzbroić się w cierpliwość.
Co do poszukiwań szkoły to polecam metodę wyszukiwań w wyszukiwarce wpisując np nauka jazdy poznań a następnie z wyświetlonej listy wybrać te szkoły które w ostatnim roku miały najlepszą zdawalność mierzoną pozytywnymi wynikami egzaminu państwowego na prawo jazdy.
Wskaźnik ten jest oczywiście targany pewnymi niewielkimi corocznymi fluktuacjami ale z grubsza dobre szkoły zawsze mają lepszą zdawalność od tych gorszych i bardzo rzadko dochodzi do zmian ogólnej tendencji.
Kijańska

Re: Wybór szkoły jazdy w Poznaniu

Post autor: Kijańska »

Tak się składa, że jestem z Poznania i tam robiłam kurs na prawo jazdy. Wybrałam szkołę Autodrive https://autodrive.com.pl/home/, którą dobrze znałam z poleceń moich starszych znajomych. Wybór był trafiony w 100 procentach. Miałam fajnego instruktora, który wszystko mi dokładnie tłumaczył, ich samochody są takie jak na egzaminie, więc nie miałam później stresu, że trafię na inne auto, a do tego mogłam się umawiać na jazdy nawet o 6 rano. Ponieważ egzamin miałam w poniedziałek, to mój instruktor jeździł ze mną jeszcze w niedzielę, a z tego, co wiem, żadna inna szkoła w okolicy nie daje takiej możliwości.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Wybór szkoły jazdy w Poznaniu

Post autor: Kamilla36 »

Zdajecie na nowo prawo jazdy? To może mieliście problem z prowadzeniem alkoholu po pijaku? Koniecznie sprawdź taką osobę adwokat jazda po alkoholu, która pomoże wszystko załagodzić, abyście mogli wyjść na prostą. Wtedy szybciej zawsze można odzyskać prawo do prowadzenia pojazdu. Ja polecam Wam - https://jazdapopijaku.pl/ .
ODPOWIEDZ