Wybór wózka dla dziecka

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
faustyna1974
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2022, 11:47

Wybór wózka dla dziecka

Post autor: faustyna1974 »

Hej! Liczę na to, że będziecie mi w stanie doradzić, w temacie wyboru wózka dla mojej córki. Od razu tutaj powiem, że konkretnie chodzi mi o wózek spacerowy, bo mała zaczyna być już za duża na głęboki i spacerówka byłaby zdecydowanie wygodniejsza, szczególnie teraz na okres letni. Możecie mi polecić jakiś konkretny model, markę? Będę wdzięczna za polecenia :)
Hania553

Re: Wybór wózka dla dziecka

Post autor: Hania553 »

autor: faustyna1974 » 08 cze 2022, 22:32

Hej! Liczę na to, że będziecie mi w stanie doradzić, w temacie wyboru wózka dla mojej córki. Od razu tutaj powiem, że konkretnie chodzi mi o wózek spacerowy, bo mała zaczyna być już za duża na głęboki i spacerówka byłaby zdecydowanie wygodniejsza, szczególnie teraz na okres letni. Możecie mi polecić jakiś konkretny model, markę? Będę wdzięczna za polecenia :)


Nie wiedziałam, że wybór wózka może być aż tak trudny, a jednak jest. Przekonałam się o tym dopiero teraz, gdy muszę kupić wózek dla bliźniąt. Bardzo długo szukałam odpowiedniego, aż w końcu przekonał mnie do siebie Cavoe Avec. Moim zdaniem jest on wyjątkowo dobrze przemyślany.
ODPOWIEDZ