Wymiana walut cyfrowych

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Wymiana walut cyfrowych

Post autor: jessica »

jak wiadomo, waluty cyfrowe stały się teraz bardzo popularne i cały czas ich popularność wzrasta. Mnie ten temat teraz bardziej zainteresowal. Pomyślałam, ze zapoznam się z tym bliżej. Dowiedziałam, się że tutaj https://bitbay.net/pl/pro dostępna jest nawet Giełda takich cyfrowych walut. Wy interesujecie się takimi rzeczami ?
Awatar użytkownika
Rewlina
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2019, 17:10

Re: Wymiana walut cyfrowych

Post autor: Rewlina »

Według mnie powinieneś szukać na innych forach. Ja widziałem dużo takich tematów.
Miłość - a czasem zwykłe zauroczenie, fascynacja - wysuwa się na pierwszy plan. Bywa nawet, że kosztem wielkiej przyjaźni.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 148
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:03

Re: Wymiana walut cyfrowych

Post autor: pieknyolek »

Zapraszam na stronę https://www.24detektyw.pl/mobbing/
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Wymiana walut cyfrowych

Post autor: mała mi »

Jessica, sama ostatnio zaczęłam interesować się tematem inwestowania. Mam odłożoną gotówkę, z którą chciałabym wejść na giełdę. Jednak waluty cyfrowe nie są w kręgu moich zainteresowań. Zbyt nagłe zauważyłam skoki, więc to nie dla mnie. Na początek zamierzam postawić na długotrwałe inwestowanie w akcje firm amerykańskich. Znalazłam już zaufanego brokera https://pl.freedom24.com/ i teraz muszę wybrać firmy. Myślałam o Facebooku, Apple i Bayer.
Awatar użytkownika
wiktorwektor
Posty: 129
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:51

Re: Wymiana walut cyfrowych

Post autor: wiktorwektor »

Jeśli chodzi o wymianę walut cyfrowych, to obecnie wszystko będzie szło raczej w tą stronę. Powstaje coraz więcej kantorów online, jednym z nich jest Waluteo. Ma świetne opinie, można liczyć w nim na bardzo małą różnicę pomiędzy kursem sprzedaży a kupna waluty. Wynosi ona tam zaledwie około jednego grosza, to niespotykana wartość w przypadku wymiany waluty w kantorze stacjonarnym.
Awatar użytkownika
Ligosko
Posty: 22
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:05

Re: Wymiana walut cyfrowych

Post autor: Ligosko »

Ze swojego doświadczenia radzę inwestować w to na czym się... Wiadomo, że trudno się znać na wszystkim, ale w Internecie jest sporo materiałów, z których można czerpać np. giełda - poradnik inwestora i dopiero gdy zbuduje się odpowiednią wiedzę rozpocząć inwestycje.
Kłódka

Re: Wymiana walut cyfrowych

Post autor: Kłódka »

Możesz zerknąć tutaj, jeśli interesują Cię różne rodzaje inwestowania https://ratingbroker24.com/zu. Znajdziesz tu podstawowe i szczegółowe informacje na temat inwestycji, brokerów, będziesz mógł również skorzystać z konta demo, które pozwoli Ci rozpocząć swoją naukę i testować daną platformę z wirtualną wirtualną kwotą do inwestowania. Strona jest przygotowana w wielu językach, tak aby ułatwić dostęp do platformy i pełne zrozumienie tematu https://ratingbroker24.com/it. Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie działania związane z finansami są obciążone ryzykiem i najważniejsze to zachować zdrowy rozsądek
miśka

Re: Wymiana walut cyfrowych

Post autor: miśka »

Zastanawiam sie w co najbardziej opłaca się zainwestować. Co do tego to jest wiele różnych przykładów. Obecnie myślę, ze fundusz inwestycyjny to dobry pomysł. Wiadomo, że jak chcemy się czegoś dorobić to musimy inwestować. W ten sposób możemy coś osiagnąć i jakoś zarobić. Myślę powaznie nad funduszem zamkniętym https://generali-investments.pl/content ... -zamkniete Co wy na to ? jest to wg was opłacalna i ciekawa sprawa?
ODPOWIEDZ