Zakup pokrowców na instrumenty muzyczne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 43
Rejestracja: 05 kwie 2019, 20:38

Zakup pokrowców na instrumenty muzyczne

Post autor: mczay »

Cześć - z uwagi na to, że chciałabym w niedługim czasie przetransportować posiadane instrumenty muzyczne, rozglądam się za pokrowcami, które mogłyby zabezpieczyć je podczas transportu. Czy zakup https://rocktone.pl/c/32/pedalboardy.html jest dobrym rozwiązaniem? Słyszałam, że są one wykorzystywane właśnie w tym celu, o którym ja wspomniałam...
lllł

Re: Zakup pokrowców na instrumenty muzyczne

Post autor: lllł »

Znam to, pokrowce są niezmiernie ważne, musza być dobrej jakości i wykonane porządnie. My nasze pokrowce kupiliśmy w tym samym sklepie muzycznym, w którym kupiliśmy także nasze instrumenty, czyli w internetowym sklepie Lighting Center, a nawet do niektórych sprzętów dostaliśmy pokrowce jako gratis: https://www.lightingcenter.pl/smartblog ... Voice.html, Naprawdę opłaca się zrobić u nich zakupy, ich oferta jest atrakcyjna, ceny również, polecam.
ODPOWIEDZ