Zakupy w internecie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 63
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:22

Zakupy w internecie

Post autor: paniola »

W dzisiejszych czasach już prawie wszystko można kupić w internecie. Ja akurat wzbraniam się z zakupem tylko żywności w necie ale inne rzeczy to i owszem.Szczególnie kupowanie w internecie prezentów bardzo ułatwia życie , bo zawsze z tym mam problem. Do świat jeszcze daleko, ale zamówiłam juz grzejnik olejowy http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ms_7806 dla babci.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Zakupy w internecie

Post autor: Kasia »

Ja również bardzo często kupuję rożne rzeczy, w tym też prezenty, właśnie w internecie ;) Na nadchodzącą gwiazdkę planuję tacie kupić wideorejestrator do samochodu, bo wiem, że coś takiego by mu się przydało. Widziałam bardzo ciekawą ofertę takich wideorejestratorów na stronie https://smartcams.pl/83-wideorejestratory. Ceny wydają mi się tam atrakcyjne, a Wy jak sądzicie?
ODPOWIEDZ