zalegające graty

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
zimna78
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:32

zalegające graty

Post autor: zimna78 »

Hejo, napotkałam ofertę firmy https://raflen.com.pl/ która zajmuję się wywózką gruzu, odpadów, gratów i tego typu rzeczy a wlaśnie tak siedzę i myślę że mam tego sporo na strychu... przez lata się zebrało. I teraz pytanie do Was, korzystaliście już może kiedyś z tego typu usług?
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: zalegające graty

Post autor: DAMKA »

Nie, nie korzystałam. Ale trzeba by zrobić jakieś większe porządki.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: zalegające graty

Post autor: mila87 »

Jeśli masz och sporo, to zdecydowanie trwałe worki na śmieci mogą się przydać do tego, aby móc je zebrać i albo wyrzucić albo komuś oddać. To najlepsza z możliwości i opcji, która przede wszystkim pozwoli Ci na sprawne i szybkie wykonanie wszelkich pomysłów i działań, a jednocześnie da szansę na wygodne i bezproblemowe pozbycie się zbędnych rzeczy.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: zalegające graty

Post autor: Kasia »

Ja ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy artykuł na stronie internetowej https://rozarent.pl/aktualnosci/nid-112 ... -to-sposob. Dowiedziałam się z niego, że takie zalegające w domu graty można z powodzeniem przewieźć do jakiegoś boksu magazynowego i tym samym można uzyskać dodatkowe miejsce w mieszkaniu na piękne rośliny ;) Co o tym sądzicie?
ODPOWIEDZ