Zaoczne studia

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 65
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:07

Zaoczne studia

Post autor: Lech »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 320,54,259
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych
Awatar użytkownika
karli
Posty: 175
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:58

Re: Zaoczne studia

Post autor: karli »

Czy aby na pewno studia zaoczne to dobry wybór? Jesli masz taką możliwość, to wybierz studia dzienne. Ja sama jestem na etapie wyboru odpowiedniej uczelni dla siebie i raczej zdecuduję się na studia za granicą. Czytałam na stronie https://www.sp.edu.pl/ jakie warunki trzeba spełniać i całkiem możliwe, ze uda mi się spełnić to marzenie.
Awatar użytkownika
klasyczny
Posty: 11
Rejestracja: 03 wrz 2019, 14:39

Re: Zaoczne studia

Post autor: klasyczny »

Według mnie lepsza jest wiedza praktyczna. :D
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 391
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Zaoczne studia

Post autor: Kobietka »

Myślę, że nie tylko warto iść na studia, które są zgodne z naszym zainteresowaniem, ale i również zapotrzebowanie. Przykładowo ostatnio czytałam artykuł https://ceo.com.pl/drzwi-do-it-nie-zamy ... -tce-81966 z którego można dowiedzieć się m.in. że każdy może studiować informatykę- kobieta, osoby po 30-stce. Nie ma żadnych ograniczeń.
Awatar użytkownika
graczyk90
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2019, 12:22
Kontakt:

Re: Zaoczne studia

Post autor: graczyk90 »

Mysle ze zaoczne są nawet lepsze :) Dają wiecej czasu wolnego i mozliwosc rozwoju albo wogole pracy i utrzymania sie.
Ogrody zimowe
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Zaoczne studia

Post autor: Kasia »

A czy oprócz studiów robicie sobie jeszcze jakieś dodatkowe kursy, na przykład języków obcych? Ja od zawsze chciałam uczyć się języka włoskiego i trafiłam ostatnio na ofertę takiego kursu na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... i/warszawa. Jak sądzicie, czy dam radę połączyć to ze studiami?
ODPOWIEDZ