Zmarszczki - jak sobie z tym poradzić?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Anetka33

Zmarszczki - jak sobie z tym poradzić?

Post autor: Anetka33 »

Hej wszystkim :)
Jak skutecznie poradzić sobie z problemami zmarszczek, których przybywa i jednocześnie się pogłębiają. Może jakieś dobre kosmetyki o naturalnym składzie możecie nam w tym zakresie doradzić i podpowiecie mi które rozwiązanie będzie najlepszą z opcji w bardzo dobrych cenach. Ja jakoś na żadną serię dobrej jakości kosmetyków nie potrafię trafić i mam nadzieję, że trochę mi ten wybór ułatwicie. Oczywiście przede wszystkim, żeby były o naturalnym i wegańskim składzie. Pozdrawiam!
JuliaNa

Re: Zmarszczki - jak sobie z tym poradzić?

Post autor: JuliaNa »

Cytat:
"Jak skutecznie poradzić sobie z problemami zmarszczek, których przybywa i jednocześnie się pogłębiają. Może jakieś dobre kosmetyki o naturalnym składzie możecie nam w tym zakresie doradzić i podpowiecie mi które rozwiązanie będzie najlepszą z opcji w bardzo dobrych cenach. Ja jakoś na żadną serię dobrej jakości kosmetyków nie potrafię trafić i mam nadzieję, że trochę mi ten wybór ułatwicie. Oczywiście przede wszystkim, żeby były o naturalnym i wegańskim składzie. Pozdrawiam!"

Akurat na problemy ze zmarszczkami pomóc może marka Summe u których znajdziecie specjalną serię kosmetyków przeznaczonych do walki z antyoksydacją czyli CELL C LINE wzmacnia zdolność skóry do regeneracji, skutecznie zapobiegając powstawaniu zmarszczek oraz spadku jędrności skóry. Mam nadzieje, że i dla Was będzie to skuteczne wsparcie :)
Milenna322

Re: Zmarszczki - jak sobie z tym poradzić?

Post autor: Milenna322 »

Cytat:
"Jak skutecznie poradzić sobie z problemami zmarszczek, których przybywa i jednocześnie się pogłębiają. Może jakieś dobre kosmetyki o naturalnym składzie możecie nam w tym zakresie doradzić i podpowiecie mi które rozwiązanie będzie najlepszą z opcji w bardzo dobrych cenach. Ja jakoś na ...."

Zdecydowanie w mojej opinii tutaj wygrywa antiaging z wegańskimi komórkami macierzystymi ze słodkiej pomarańczy i przede wszystkim skutecznie zapobiegając powstawaniu zmarszczek oraz spadku jędrności skóry. Ja używam oczyszczającą Piankę ze Słodkich Pomarańczy i Peeling AHA z Wit C, efekty są naprawdę zadowalające wiec tutaj nic nie zamierzam zmieniać :)
Anetka33

Re: Zmarszczki - jak sobie z tym poradzić?

Post autor: Anetka33 »

Cytat:
"Akurat na problemy ze zmarszczkami pomóc może marka Summe u których znajdziecie specjalną serię kosmetyków przeznaczonych do walki z antyoksydacją czyli CELL C LINE wzmacnia zdolność skóry do regeneracji, skutecznie zapobiegając powstawaniu zmarszczek oraz spadku jędrności skóry. Mam nadzieje, że i dla Was będzie to skuteczne wsparcie :)"

Bardzo dziękuję za Wasze propozycje, w takim razie zabieram się za sprawdzenie jak to dokładnie u nich wygląda. Dam znać jak już się z tym uporam :D
Ullka

Re: Zmarszczki - jak sobie z tym poradzić?

Post autor: Ullka »

Też martwiły mnie zmarszczki, niby jeszcze nie wielkie, ale jednak widoczne. Świetny efekt przyniósł zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Zmarszczki zostały wygładzone, a ja czuję się dużo młodziej. Do wypełnienia zmarszczek w moim wypadku został użyty kwas Hafiller - http://estivita.pl/ a dokładnie Derm - jest to kwas przeznaczony do średnich zmarszczek. Hafiller występuje bowiem w 5 odmianach i odpowiedni rodzaj kwasu dobiera się właśnie do głebokości zmarszczek. Poza tym, co warto wiedzieć kwas Hafiller jest kwasem medycznym, o wysokiej czystości i posiada opatentowaną technologię, która utrzymuje kwas w miejscu podania.
ODPOWIEDZ