Cena światłowodu

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
pawełek

Cena światłowodu

Post autor: pawełek »

internet światłowodowy https://swiatlowod.net.pl jest szybszy niż zwykły internet ze względu na transmisję światła. Ponieważ światło jest transmitowane w jednej nitce, zapewnia znacznie szybsze połączenie ze względu na krótszą długość kabla. Dzięki temu światłowodowe połączenie internetowe ma większą przepustowość. Dopóki masz dobry widok na drogę, Twoje połączenie internetowe będzie szybkie, ale możesz spodziewać się wolniejszego połączenia, gdy jedziesz samochodem lub spacerujesz po okolicy.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 299
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Cena światłowodu

Post autor: lady30 »

Pewnie, że taki internet jest znacznie szybszy. Ja zmieniałam ofertę na usługi https://fiberlink.pl/, w tym właśnie dostawa internetu za pomocą technologii światłowodowej i prędkość, niezawodność jest naprawdę godna docenienia. Ta firma działa na terenie Krakowa, Małopolski. Najlepszy dostawca na terenie, mają świetne opinie, lata działają na rynku.
jeżyk89

Re: Cena światłowodu

Post autor: jeżyk89 »

Ja bardzo polecam światłowód, chyba najlepsza opcja internetu, jaka jest obecnie dostępna na rynku. Szybkie łącze, które działa perfekcyjnie. Ofertę światłowodu znalazłem na Teletropicielu, dlatego warto zajrzeć na tę stronę, tutaj link: https://teletropiciel.pl/
ODPOWIEDZ