Idealne wesele?

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
Ludmila_83
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2021, 8:14

Idealne wesele?

Post autor: Ludmila_83 »

Hej kochani! Czy udało się komuś z was zorganizować idealne wesele? Wiele osób twierdzi, że to bardzo trudne i przyznam szczerze, że zaczynam się bać całej tej organizacji. Wiadomo, że organizacja ślubu w Łodzi powinna być zaplanowana od początku do końca i z najdrobniejszymi szczegółami. Jak to u was wyglądało? Może podzielicie się radami?
atamska

Re: Idealne wesele?

Post autor: atamska »

Idealne wesele to takie, na którym dopisze sala jak i goście. Dlatego należy zacząć od organizowania sali pod gości! Dla 160 osób zorganizowaliśmy event w Centrum Bankietowym Astoria , co okazało się całkowitym spełnieniem naszych marzeń. Na miejscu uzyskaliśmy szansę zorganizowania wesela w wystroju retro. Oferta została calkowicie dostosowana do naszych potrzeb. Goście bawili się na miejscu za wszystkie czasy, przy akompaniamencie hitów i przy smakowitym jedzeniu.
ODPOWIEDZ