Jak zagęścić włosy?

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
mamuśka17

Jak zagęścić włosy?

Post autor: mamuśka17 »

Wesele niebawem a ja niestety mam problem z włosami. Po przebytej chorobie bardzo dużo ich wypadło. Nie wyglądają dobrze i nie nadają się na stworzenie fryzury. Zastanawiam się wiec nad sposobem jak zagęścić włosy. Ktoś wspomniał, że może dobrym rozwiązaniem może być peruka. Na https://www.peruka.pl/ jest nawet dostępna oferta online. Jednak zastanawiam się, czy taka peruka to może być jakaś opcja?
ewuś

Re: Jak zagęścić włosy?

Post autor: ewuś »

A może warto postawić na dobre i sprawdzone produkty na wypadanie włosów? Ja stosuje szampon do włosów, który kupiłam w Ekoaleja.eu , wzmacnia on objętość włosów i dodatkowo przyśpiesza porost, także widać dosyć szybko pojawienie się baby hair także efekty jego stosowania widać już po pierwszym użyciu. Dodatkowo posiada dobry skład bo 97% to są składniki pochodzenia roślinnego.
Bagażowa

Re: Jak zagęścić włosy?

Post autor: Bagażowa »

Można postawić na kosmetyki na zagęszczenie włosów, jednak wtedy efekt nie jest gwarantowany. Nie wiadomo, też ile takie zagęszczenie potrwa. Ja na Twoim miejscu poszłabym w perukę. Efekt natychmiastowy, poza tym możesz wtedy mieć każdą fryzurę, jaką sobie wymarzysz. Zerknij, tutaj mają naprawdę świetny wybór https://perukikielce.pl/peruki-radom/!
malińka

Re: Jak zagęścić włosy?

Post autor: malińka »

Jeśli masz problem z gęstością włosów w pierwszej kolejności przeprowadź badania - może się bowiem okazać, że masz problemy ze swoimi hormonami. Udałabym się również do trychologa, czyli specjalisty od włosów - on na pewno będzie w stanie Ci pomóc.
___
meblini.pl
Grażka90

Re: Jak zagęścić włosy?

Post autor: Grażka90 »

Z tym zagęszczaniem włosów niestety bywa różnie... Nie zawsze wygląda to zdrowo i naturalnie. Sama na większe wyjścia postawiłam na perukę naturalną. Naprawdę ciężko rozróżnić czy to włosy naturalne czy peruka. Zajrzyj tutaj https://perukikielce.pl/peruki-lublin/ mają świetną ofertę i naprawdę fachowe doradztwo.
zośka

Re: Jak zagęścić włosy?

Post autor: zośka »

Według mnie warto zaznajomić się z wiedzą dotyczącą ogólnej budowy włosa. W blogu https://drturowski.pl/pl/blog/anatomia-wlosa-w-pigulce/ znajdziecie wiele przydatnych informacji, które dotyczą faz wzrostu, również dowiecie się co wpływa na ich budowę, kolor oraz kształt, więc warto go przeczytać.
wąski

Re: Jak zagęścić włosy?

Post autor: wąski »

Jeżeli chcesz szybko zagęścić włosy, myślę że dobrym rozwiązaniem by była dla Ciebie na przykład peruka. Tutaj jest dobry sklep z perukami naturalnymi, syntetycznymi i tupetami damskimi https://hairly.pl/sklep/. Mogę polecić całym sercem. mają konkurencyjne ceny, szybki czas wysyłki i co najważniejsze - wysoką jakość.
Chloe881

Re: Jak zagęścić włosy?

Post autor: Chloe881 »

Włosy można zagęścić na różnego rodzaju sposoby, Albo u fryzjera, albo poprzez specjalne zabiegi, czy też np po prostu zakładając perukę ;) Jest wiele sklepów z perukami naturalnymi jak np tutaj https://perukakrakow.pl/peruki-kielce-sklep/ Przy okazji można się tez tutaj dowiedzieć jak sobie taka peruke dobrać.
ODPOWIEDZ