jakie obrączki lubicie?

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
Fretka
Posty: 8
Rejestracja: 16 lis 2019, 15:37

jakie obrączki lubicie?

Post autor: Fretka »

Ja raczej wolę klasyczne formy, ale przyznam, że wybór w niektórych salonach jest naprawdę ogromny! Kupowałam obrączki w Lisiewski Group https://www.sklepjubilerski.com/ i tam śmiało można powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie. Z mężem wybraliśmy klasyczne złote obrączki ślubne, ale zastanawialiśmy się też nad wersją z lekką cyrkonią. W każdym razie bardzo polecam Lisiewskiego, bo nigdzie nie znalazłam tak wielu wzorów.
Awatar użytkownika
Azalia
Posty: 93
Rejestracja: 16 mar 2019, 21:56

Re: jakie obrączki lubicie?

Post autor: Azalia »

Oboje z mężem mamy klasyczne, złote obrączki. Żałuję jednak troszeczkę, że kiedy przygotowywałam się do ślubu, nie wpadłam na ofertę https://diamondsky.pl/bizuteria/obraczki-slubne/ . Są w niej bowiem dostępne przepiękne modele obrączek, z bardzo ciekawych metali w tym palladu czy czarnego złota i muszę się tutaj przyznać, że propozycje te totalnie mnie zauroczyły:).
ODPOWIEDZ