Język chorwacki tłumaczenia

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
kaprysia
Posty: 132
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:03

Język chorwacki tłumaczenia

Post autor: kaprysia »

Muszę przetłumaczyć dokumenty z języka chorwackiego . Wiem, ze potrzebny mi do tego Tłumaczenia Chorwackibo samemu raczej takich rzeczy nie zrobie. Ktoś z was moze zna dobre biuro lub właśnie takiego tłumacza który mógłby mi to zrobić?
Awatar użytkownika
AnitaAN
Posty: 94
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:39

Re: Język chorwacki tłumaczenia

Post autor: AnitaAN »

Może tu też oferta od http://www.sct-tlumaczenia.pl was zainteresuje? Zdecydowanie w takim przypadku polecalabym udać się do biur tłumaczeń, takie firmy najlepiej powinny sprawdzić się przy takich zadaniach. Pomogą wam tu z tłumaczeniami technicznymi, przysięgłymi, medycznymi i w wielu innych przypadkach.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Język chorwacki tłumaczenia

Post autor: Kasia »

Moim zdaniem lepiej samemu nauczyć się języka niż ciągle korzystać z usług tłumacza. Sama kiedyś zamawiałam tłumaczenia z języka niemieckiego, ale po zrobieniu sobie kursu językowego w szkole https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki nie musze już tego robić - wszystko tłumaczę sobie sama ;) Sporo udaje mi się dzięki temu zaoszczędzić :)
Awatar użytkownika
blobers
Posty: 40
Rejestracja: 30 gru 2019, 17:31

Re: Język chorwacki tłumaczenia

Post autor: blobers »

Z dobrych biur tłumaczeń zajmujących się tłumaczeniem dokumentów z tego języka, polecam wam sprawdzić ofertę od turbotlumaczenia.pl . Mają oni spore doświadczenie w takich usługach i na pewno warto jest rozpocząć z nimi współpracę w tym zakresie
Awatar użytkownika
binka122
Posty: 18
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:42

Re: Język chorwacki tłumaczenia

Post autor: binka122 »

Moim zdaniem z pewnością znajdziesz dobre biuro tłumaczeń. Mnie interesowało przetłumaczenie dokumentu branżowego na język francuski i pomoc w tym zakresie znalazłam na stronie https://www.tlumaczenianafrancuski.pl/ . Przeczytałam również wiele artykułów, które bardzo mi się przydadzą. Sama interesuję się tym językiem, jednak nie mam jeszcze takiej wiedzy, żeby samemu brać się za tłumaczenia.
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: Język chorwacki tłumaczenia

Post autor: filista »

Nie jest to zbyt popularny język, więc na pewno tłumaczy będzie też odpowiednio mniej i ciężej będzie znaleźć kogoś kompetentnego. A to akurat jest istotne, bo przecież każdemu zależy na wysokiej jakości tłumaczeń prawda? Dlatego polecam w pierwszej kolejności zapoznać się z treściami artykułów dostępnych na stronie bloga https://www.hgo.pl/ , gdyż można znaleźć tu całkiem dużo interesujących i praktycznych treści, które pomogą z znalezieniu odpowiedniej osoby do tłumaczenia
Tłumaczka1

Re: Język chorwacki tłumaczenia

Post autor: Tłumaczka1 »

Tłumaczenia chorwackie ma w swojej ofercie biuro tłumaczeń Skrivanek. Mogą one objąć dokumenty urzędowe, medyczne, artykuły naukowe i publicystyczne oraz inne typy tekstów, dostępne są też inne usługi oraz inne języki (w zespole są również takie osoby jak tłumacz polsko rosyjski czy hiszpańsko-polski). Warto skorzystać.
ODPOWIEDZ