Korepetycje dla uczniów

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
juluś8322

Korepetycje dla uczniów

Post autor: juluś8322 »

Jakiś czas temu obiła mi się o uszy informacja o korepetycjach, które firma może umożliwić dzieciom swoich pracowników. Słyszeliście w ogóle o czymś takim? Czy ja coś źle zrozumiałam? Dajcie znać! Chętnie sprawdzę, co i jak!
oluś

Re: Korepetycje dla uczniów

Post autor: oluś »

W czasie epidemii ciężko otrzymać korepetycje dla dziecka , dlatego każdy jest zdatny sam na siebie. Ja mojemu dziecku zakupiłam dodatkowe pomoce naukowe do przygotowania na maturę tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-matematyka-2021 . Zdanie matury jest podstawą, od której zależy dalsza edukacja.
tomek_miś

Re: Korepetycje dla uczniów

Post autor: tomek_miś »

Ktoś chodził na kursy przygotowawcze do matury do tej szkoły https://www.pitagoras.edu.pl/kategoria/ ... maturalne/ ? Długo już myślę nad tym, żeby iść do nich lub zapisać się na online kursy . Czy ma ktoś jakiś wątpliwości do szkoły czy na odwrót pozytywne opinie?
Bogdan87Świeżak

Re: Korepetycje dla uczniów

Post autor: Bogdan87Świeżak »

W dobie pandemii pracodawcy znacznie bardziej dbają o swoich pracowników - zwłaszcza tych kluczowych. Ale myślę, że to jest kwestia indywidualna. U mnie w firmie szef zaproponował każdemu, kto posiada dziecko albo dofinansowanie do sprzętu nauki (np. zakupu komputera), albo pomocy do nauki. Jako że mój syn jest w klasie maturalnej i wkrótce będzie zdawać egzamin maturalny z chemii, mój szef dofinansował nam kurs maturalny z chemii z platformy Dawid Uczy: https://dawiduczy.pl/nauka/kursy/bitwa-o-chemie/. My jesteśmy zadowoleni, syn tym bardziej, a pracodawca ma pewność, że będę pracować dla niego jeszcze chętniej i nie będę szukać innej firmy.
Patryk_Ł

Re: Korepetycje dla uczniów

Post autor: Patryk_Ł »

Cześć wszystkim ;) jak szukacie dobrej korepetycji online :arrow: to warto zajrzeć i zobaczyć jakie kursy przygotowawcze online z matmy od poziomu podstawowego u Dominika Fołtyn -------------------------------------------------> https://www.facebook.com/MatmaNa100Procent/
Ałka

Re: Korepetycje dla uczniów

Post autor: Ałka »

Mój syn miał problem z matematyką. Znajoma poleciła mi sprawdzone przez siebie miejsce https://akademiaucznia.eu/ , gdzie jej córka bardzo się podciągnęła z matmy. Postanowiłam Krzysia tam zapisać. I to była super decyzja, nie dość, że ma lepsze oceny, to jeszcze lubi się tam uczyć. Do tej pory tylko jęczał, gdy słyszał słowo matematyka.
jaśka

Re: Korepetycje dla uczniów

Post autor: jaśka »

Wiadomo, że dla każdego rodzica bardzo ważne jest to aby dziecko uczyło się jak najlepiej. Dlatego, jeśli pociecha ma problem np. z przedmiotami ścisłymi, to korepetycje będą najlepszym rozwiązaniem. Przykład? IDEA KURSY oferuje korepetycje w małych grupach (z języka polskiego czy chemii/ fizyki/ matematyki). Wpisz sobie w Google to Ci wyskoczy ich strona, a też podejrzewam, że będą podpinać na bieżąco nowe kalendarze zajęć.
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Korepetycje dla uczniów

Post autor: Karolinka22 »

Witam,chcę zachęcić moich uczniow do nauki i pomyslalam,ze warto nawiazac wspolprace z fundacja,ktora oferuje uczniom stypendia? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://efc.edu.pl/programy/edukacja-inspiracja Proszę o wasze opinie, jest to dla mnie niezwykle ważne. pozdrawiam.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 405
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Korepetycje dla uczniów

Post autor: mila87 »

Warto iść w kierunku stawiania na korepetycje, które w znacznym stopniu spełniać będą oczekiwania, a jednocześnie pozwolą na rozwinięcie naturalnych umiejętności i zdolności. Jeśli zależy Ci na naprawdę solidnej dawce wiedzy, zajrzyj na https://angielski-konwersacje.pl/ i skorzystaj ze wsparcia, które oferują.
struś

Re: Korepetycje dla uczniów

Post autor: struś »

jaśka pisze: ↑01 cze 2021, 12:29 Wiadomo, że dla każdego rodzica bardzo ważne jest to aby dziecko uczyło się jak najlepiej. Dlatego, jeśli pociecha ma problem np. z przedmiotami ścisłymi, to korepetycje będą najlepszym rozwiązaniem. Przykład? IDEA KURSY oferuje korepetycje w małych grupach (z języka polskiego czy chemii/ fizyki/ matematyki). Wpisz sobie w Google to Ci wyskoczy ich strona, a też podejrzewam, że będą podpinać na bieżąco nowe kalendarze zajęć.
Jaśka, ja wiele opinii też słyszałam o Idea Kursy. Na stronie (tu Wam podrzucę też https://idea-kursy.edu.pl/ ) wyczytałam, że zajęcia są w małych grupach, dosyć więc kameralnie ale to chyba klucz do tego, żeby przekazać dzieciakom jak najwięcej wiedzy, prawda? Tak patrzę też po cenach, to chyba dosyć optymalne w porównaniu do innych. Tak mi się zdaje, że ich oferta to trafny wybór.
ODPOWIEDZ