Miłość przez internet

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Miłość przez internet

Post autor: jessica »

Czasami w naszym życiu dzieje się tak, że osoba która była nam bliska staje się całkowicie obca. Dlatego też warto korzystać z miejsc takich jak https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-o ... rymonialne , sama mojego przyszłego męża znalazłam na portalu randkowym. Początkowo to była tylko przyjaźń ale z czasem pojawiło się uczucie. Wiec jestem dowodem na to, że warto spróbować.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Miłość przez internet

Post autor: ragatara »

Przez internet można jak najbardziej znaleźć miłość, przecież po drugiej równie dobrze może siedzieć normalna osoba. Trzeba jednak w pewnym stopniu uważać przed pierwszym spotkaniem i zbyt wiele nie pisać o sobie przed głębszym poznaniem. Jeśli chcesz, by wszystko dobrze się potoczyło, to najlepsze porady znajdziesz w filmach wróżki Marii Bucardi na stronie https://mariabucardi.pl/pl/c/Filmy-Marii-Bucardi/71
ODPOWIEDZ