Paznokcie na ślub/wesele

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Fłebo

Paznokcie na ślub/wesele

Post autor: Fłebo »

W czerwcu będę świadkową na ślubie mojej przyjaciółki. Moja suknia jest w kolorze głębokiego granatu, możecie doradzić jaki kolor paznokci dobrać najlepiej do takiego koloru sukni?
Judyś

Re: Paznokcie na ślub/wesele

Post autor: Judyś »

Jeśli chodzi o kolor to moim zdaniem na taką okazję super sprawdzą się złote paznokcie https://cuccio.pl/pl/n/65 Ja osobiście właśnie takie miałam na ślubie. Swoją drogą klasyczny french też powinnien być ok, ale to taki standard, a ja lubię wychodzić przed szeregi ;)
Demikło

Re: Paznokcie na ślub/wesele

Post autor: Demikło »

gdyby ktoś chciał rozpocząć własną działalnośc to polecam sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Kupiłem u nich gotową spółkę wyposażoną już w numery NIP, REGON, VAT i zarejestrowaną w KRS i pod adresem biura wirtualnego w Warszawie. Po zakupie dane można zmienić stosownie do swoich potrzeb. w Optioffice mają czyste spółki , bez załużeń i jakichkolwiek zobowiązań handlowych, z szerokim wyborem kodów PKD, które umożliwiają działąnie w każdej branży. Mają tam spółki nowe i kilkumiesięczne do 2 lat wstecz, a każda z nich z czystą historią i bez zadłużeń. A mając spółkę z kilkunastomiesięczną działalnością a starać się o dotacje, pożyczki i kredyty. Do tego gotowa spółka pozwala szybko wskoczyć na rynek i od razu działać tuż po jej zakupie. Oszczędzamy w ten sposób i czas i pieniądze.
ODPOWIEDZ