Perfumy na ten dzień

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
Ewelina1971
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2022, 9:25

Perfumy na ten dzień

Post autor: Ewelina1971 »

Dziewczyny, powiedzcie, czy na dzień swojego ślubu i wesela zdecydowałyście się na to, żeby użyć innych perfum niż te, których używacie na co dzień? Spotkałam się jakiś czas temu z informacją, że to dobry pomysł, bo później ten zapach będzie kojarzył się nam z tym wyjątkowym dniem:) Ciekawa jestem:) Jeśli tak było, to powiedzcie, na jakie perfumy się zdecydowałyście?
panda3

Re: Perfumy na ten dzień

Post autor: panda3 »

Tak i nie;) Otóż specjalnie na ślub i wesele kupiłam perfumy Calvin Klein Contradiction . Bardzo mi się spodobały, także zaczęłam od tamtej pory używać ich też na co dzień. Mają niesamowity, nieszablonowy zapach złożony z akcentów kwiatowych , piżmowych i drzewnych. Prawdę mówiąc nie widziałam tej kompozycji w stacjonarnych drogeriach, jednak w e-perfumeriach da się kupić bez problemu, np. korzystając z oferty https://perfumy.pl/product-pol-1166-Cal ... 00-ml.html . Szczerze polecam i ze względu na piękny aromat oraz jego trwałość i z racji korzystnej ceny.
ODPOWIEDZ