Pierwszy taniec

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
miss
Posty: 117
Rejestracja: 13 cze 2019, 10:42

Pierwszy taniec

Post autor: miss »

Dziewczyny mam problem, odkąd ukazał się najnowszy album Céline Dion nie mogę przestać zastanawiać się nad tym, czy wziąć któryś z tych utworów na pierwszy taniec. Krążek nazywa się Courage. Fan to moje ulubione miejsce do kupowania płyt i to od niego wszystko się zaczęło. Gdyby ktoś chciał podsyłam link:https://www.fan.pl/shopping/celine-dion ... 39/por.php


Poradźcie co robić.
Awatar użytkownika
olkas
Posty: 136
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:09

Re: Pierwszy taniec

Post autor: olkas »

My chodziliśmy na naukę pierwszego tańca do rybnickiego studia tańca CTO https://cto-taniec.pl/rybnik/ Spodoba wam się tam, mają tam świetnych trenerów i każdego potrafią nauczyć tańczyć. My dzięki nim śmigalismy na parkiecie a kiedyś mieliśmy do tego duże opory.
nęrtia

Re: Pierwszy taniec

Post autor: nęrtia »

Jeżeli chcecie by pierwszy taniec wyglądał perfekcyjnie to powinniście wybrać się do szkoły tańca. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://apt.lublin.pl/ Jest to bardzo dobra szkoła tańca z Lublina, w której sama nauczyłam się tańczyć.
Tomuś18

Re: Pierwszy taniec

Post autor: Tomuś18 »

Bardzo dużo par chce aby pierwszy taniec wypadł jak najlepiej. Według mnie aby wszystko poszło po naszej myśli konieczne jest wybranie się na warsztaty taneczne. Np. na stronie https://madenska.com/ znajdziecie według mnie godne uwagi warsztaty, z których na pewno sporo wyniesiecie.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Pierwszy taniec

Post autor: DAMKA »

Pierwszy taniec najważniejszy :) Wiele młodych par to nawet korzysta z lekcji nauki tańca, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. W ogóle muzyka na weselu to jest bardzo ważna. A byliście może na weselu gdzie występował jakiś znany zespół? Ja jeszcze nie, ale będę u przyjaciółki. Podesłała mi stronkę https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-d ... go-wesela/ , z której się dowiedziała, że na weselu może wystąpić Bayer Full. Bardzo ich lubię, nawet mają nowy utwór weselny, rewelacja po prostu.
sąs

Re: Pierwszy taniec

Post autor: sąs »

Pierwszy taniec to wielki stres! Ja z moim obecnym mężem chodziłam wcześniej do szkoły tańca Pana Bruce'a. Ćwiczyliśmy przez miesiąc po kilka razy w tygodniu, ale finalnie i tak się pomyliłam i gdyby nie przytomność mojego męża... byłaby klapa! Odnośnie doboru piosenek na pierwszy taniec, polecam śledzić KobieceGadzety.pl i DlaNastolatek.pl, ponieważ piszą o takich kwestiach!
graża2_0

Re: Pierwszy taniec

Post autor: graża2_0 »

Doskonały wybór piosenki na pierwszy taniec, też uwielbiam Céline Dion. :) Teraz trzeba jeszcze tylko zadbać o odpowiednią, piękną choreografię taneczną i pierwszy taniec na pewno wszystkich zachwyci. :) Jeśli ktoś planuje ślub i obawia się, że nie poradzi sobie podczas tego słynnego Pierwszego Tańca to polecam wybrać się na lekcje do studia tańca Let's Dance w Gliwicach. Nauczyciele mają anielską cierpliwość i świetnie tłumaczą, co i jak - mój mąż jest przeciwieństwem tancerza, a na weselu, dzięki lekcjom w studiu, poradził sobie świetnie. :) Bardzo polecam, mają świetne podejście nawet do najbardziej opornych uczniów!
ańkal

Re: Pierwszy taniec

Post autor: ańkal »

Uczyliśmy się pierwszego tańca, ale to dlatego, że odtworzyliśmy tango, takie jak w filmie Zapach kobiety. Wiem, że tango to niecodzienny wybór, ale wyszło bosko, naprawdę nie spodziewałam się, że goście będą aż tak zaskoczeni, a my bawiliśmy się podczas tańca rewelacyjnie. Na weselu mieliśmy dja, więc puszczenie tanga, czy jakiejkolwiek innej muzyki nie stanowiło żadnego problemu. DJ Frontman z Wytwórni Wydarzeń https://www.djfrontman.pl/obsluga-imprez/dj-na-wesela w Warszawie, który u nas grał jest godny polecenia. Bez problemu dogadaliśmy się z nim co do tego jaką muzykę chcemy i jakiej nie chcemy, prowadził zabawy, oczepiny, spisał się doskonale, polecam.
atupowa

Re: Pierwszy taniec

Post autor: atupowa »

Salsa Siempre to szkoła tańca z Poznania, która to przygotowała nas do pierwszego tańca. W końcu był to jeden z najważniejszych elementów na organizowanym przez nas evencie. Przekazano nam jak właściwie się poruszać, jak stawiać kroki, aby wszystko prezentowało się zgrabnie i było w stanie zachwycić zgromadzonych gości. Jak pokazał czas, udało się spełnić te warunki. Pierwszy taniec dał nam niezmiernie dużo frajdy a sami goście byli zachwyceni, oglądając nas w "akcji" . Serdecznie zachęcam i Was do lekcji pierwszego tańca, jeśli wszystko ma wyglądać na tip-top .
ODPOWIEDZ