reklama

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
gość

reklama

Post autor: gość »

Najlepiej postawić na zintegrowaną koncepcję wizualną. Od samego stoiska wystawienniczego, po najdrobniejsze dodatki. Jest na rynku firma RETIO, która ma w ofercie takie kompletne stoiska wystawiennicze. Tutaj https://www.retio.pl masz ich ofertę. Mają bardzo konkurencyjne ceny. Do tego darmową dostawę na terenie Polski. Myślę, że będzie to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
irmina
Posty: 101
Rejestracja: 25 paź 2019, 15:14

Re: reklama

Post autor: irmina »

Jeśli chodzi o reklamę dla mojej firmy to ja postawiłam na agencję http://ammf.pl/ . To eksperci w swojej dziedzinie, którzy poprzez odpowiednio dobrane techniki marketingu internetowego, znacząco zwiększają świadomość istnienia mojej marki. Śmiało mogę ich polecić innym firmom potrzebującym marketingu.
BeatkaT

Re: reklama

Post autor: BeatkaT »

Szyldy reklmaowe https://printinghouse.pl/szyldy-reklamowe-warszawa/ idealny środek do reklmay sklepu czy dowolnej usługi. W Printing House zawsze solidnie i z dbałością o ochronę środowiska. Warto poznać ich ofertę , bo jest korzytsnei cenowo i z uwagą na potrzeby klientów
ODPOWIEDZ