Sala weselna w Augustowie

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
adelajda
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2020, 1:00

Sala weselna w Augustowie

Post autor: adelajda »

Cześć! Szukając ładnej sali na wesele, trafiłam na ofertę restauracji domkresowyprzewiez.pl. Czy ktoś z was bawił się w tym miejscu i mógłby wyrazić swoją opinię? Wiadomo, że chciałabym, żeby moje przyjęcie odbyło się bez niespodzianek :)
Awatar użytkownika
Estera-97
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2020, 0:45

Re: Sala weselna w Augustowie

Post autor: Estera-97 »

Ja mogę serdecznie polecić Dom Kresowy Przewięź. Okolica jest przepiękna, wkoło lasy, jezioro, jak z bajki :) Jedzenie to niebo w gębie, kucharze bardzo dbają o każdy detal. Mają dwie sale, jedną na piętrze, więc bez problemu pomieści się tam sporo osób. Super miejsce :)
Awatar użytkownika
OliviaJackson57
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2020, 11:02

Re: Sala weselna w Augustowie

Post autor: OliviaJackson57 »

zastanawiam się, co zrobić. Miałam w tym roku wyjść za mąż - bardzo długo na to czekałam, ale teraz się zastanawiam, czy nie przełożyć lub może lepiej bardzo, bardzo mocno ograniczyć liczbę gości, do najbliższej rodziny. Koronawirus wszystko mi popsuł... Co sądzicie? Niby rząd pozwala na organizację imprezy, ale sama nie wiem - boję się.

Olivia,
chlorowanie ścieków
Wińcio

Sprzedaż spółek

Post autor: Wińcio »

Każdy, kto myśli o założeniu własnej działalności, ale nie chce mu się tracić czasu w urzędach na załatwianie pełnej dokumentacji i wszystkich papierkowych formalności może nabyć gotową spółkę w Optioffice. Prowadzimy sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Nasze gotowe spółki posiadają czystą historię, nie są zadłużone, nie mają żadnych zobowiązań handlowych ani finansowo-gospodarczych, posiadają pełną dokumentację, kapitał początkowy i są zarejestrowane pod prestiżowym adresem naszego biura wirtualnego w Warszawie. Mają numery KRS, NIP, REGON i VAT oraz szeroki wybór kodów PKD. Gotowa spółka to szansa na błyskawiczne wejście na rynek. Transakcje są potwierdzone aktem notarialnym i przebiegają zgodnie z prawem. Zapraszamy do kontaktu Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
ODPOWIEDZ