stroje weselne

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
polća44

stroje weselne

Post autor: polća44 »

Przyszło nam brać ślub w pandemie. Nie przekładamy już kolejny raz . Bo bez sensu. Zrobimy tylko w Kościele i tyle. Dlatego doszliśmy do wniosku, że wypożyczymy i suknie, i garnitur. Gdzie potem mogę wyprać, zanim oddam? Tylko zaufane miejsce, co by się nieokazało, że zniszczą.
aśka44

Re: stroje weselne

Post autor: aśka44 »

Ja moją chcę sprzedać i też szukam miejsca, gdzie by ją dać do czyszczenia. Jest z kamyczkami więc nie oddam jej byle gdzie.
olguś

Re: stroje weselne

Post autor: olguś »

Zadzwoń tutaj https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Myślę, że bez problemu powinni przyjąć. Sama oddaję do nich pranie i to od dawna. W ogóle nie ma pralki w domu.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 405
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: stroje weselne

Post autor: mila87 »

Tworząc plan na wesele, na pewno zastanawiasz się nad strojami, które będą współgrać z klimatem imprezy, a także tym jak ma wyglądać wszystko co związane z tym obszarem. Warto zatem poprzeglądać garnitury Bielsko-Biała które przede wszystkim są doskonałym przykładem jeśli chodzi o kwestie nowoczesnej elegancji, dopasowanej do każdego kanonu.
marcyś

Re: stroje weselne

Post autor: marcyś »

Każdy przywiązuje uwagę do strojów weselnych, ale chciałam zwrócić uwagę że bardzo ważne jest również obuwie weselne. Jeżeli chodzi o faceta to powinniśmy zadbać o to aby obuwie było wysokiej jakości polecam w tym celu zajrzeć do sklepu https://modini.pl/114-buty-do-garnituru mają bardzo duży wybór obuwia teraz na niezłej promocji
móffka

Re: stroje weselne

Post autor: móffka »

W zasadzie to jest coś, nad czym jeszcze nie myśleliśmy. Mamy już wybrany catering i miejsce, ale i ten DJ Głogów wydaje nam się odpowiedni. No, a na stroje jeszcze czas, bo oboje z mężem staramy się jeszcze zejść z wagi. Trochę nam to idzie, nie można powiedzieć, ale kto wie, może uda się jeszcze coś. I wtedy będzie szukanie.
ODPOWIEDZ