Suknia ślubna

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
meksi23
Posty: 25
Rejestracja: 02 lip 2019, 18:36

Suknia ślubna

Post autor: meksi23 »

Cześć, wiadomo, że po weselu trzeba wyprać suknie ;). Gdzie zazwyczaj pierzecie je? Chodzi konkretnie o jakąś dobrą pralnie najlepiej w Warszawie lub okolicach.

telewizor plazmowy czy led
Łabądek

Re: Suknia ślubna

Post autor: Łabądek »

Suknia ślubna to delikatny materiał, więc pralnia to dobry wybór. Sprawdź sobie https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Piorą oni suknie ślubne, garnitury i nie tylko. Jest to pralnia na telefon, to oni podjeżdżają pod Twój adres. Dzięki temu możesz przy okazji też inne rzeczy oddać do prania ;P.
sożka

Re: Suknia ślubna

Post autor: sożka »

E tam, wyprać to nie problem gorzej kupic, powiedzcie lepiej kobietki gdzie kupujecie suknie, bo ja jestem osoba puszysta i nie jest mi łatwo znaleźć sukienkę ślubną, która by mi odpowiadała a jednocześnie żeby była w moim rozmiarze (46). Polecicie coś? Najlepiej w Warszawie i okolicach.
Seremińia

Re: Suknia ślubna

Post autor: Seremińia »

sożka pisze: ↑05 sie 2021, 21:56 E tam, wyprać to nie problem gorzej kupic, powiedzcie lepiej kobietki gdzie kupujecie suknie, bo ja jestem osoba puszysta i nie jest mi łatwo znaleźć sukienkę ślubną, która by mi odpowiadała a jednocześnie żeby była w moim rozmiarze (46). Polecicie coś? Najlepiej w Warszawie i okolicach.
Jeśli szukasz pięknej sukni ślubnej, która ukryje mankamenty sylwetki, a podkreśli jej atuty to wybierz się do Salonu mody ślubnej Mona Liza w Warszawie, który ma duży wybór m.in. sukien plus size: https://monaliza.com.pl/suknie-plus-size/ Na miejscu będziesz mogła wybrać spośród różnych krojów, wzorów i kolorów. Sama mam spore kształty i Mona Liza była jedynym salonem, w którym suknie naprawdę dobrze na mnie leżały i były pięknie wykonane, także serdecznie polecam Ci się nimi zainteresować. :)
ODPOWIEDZ