Szkoła rodzenia

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
blonyneczka01
Posty: 10
Rejestracja: 16 mar 2020, 10:00

Szkoła rodzenia

Post autor: blonyneczka01 »

Niedawno zaczęłam sie zastanawiać nad tematem jakim jest ciąza i czy chodziłabym z mężem do szkoły rodzenia. w mojej okolicy jest ta http://centrum-mam.pl i chciałabym dowiedzieć sie czego można nauczyc się w takim miejscu. Oraz przede wszystkim czy warto uczęszczać do takich miejsc.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: Kasia »

Szkoła rodzenia to oczywiście świetny sposób do przygotowania się do porodu i wczesnego macierzyństwa. Ale warto również przygotować się dobrze do samej ciąży. Każdy tydzień jest tutaj ważny. Na przykład na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/2-t ... darz-ciazy jest mowa o drugim tygodniu, polecam sobie poczytać ;)
Awatar użytkownika
FrDavis1984
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2020, 13:13

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: FrDavis1984 »

to zależy... jeśli jesteś zupełnie zielona w temacie dzieci, to się zapisz. Ale jeśli masz jakieś doświadczenie/wiedzę zdobytą na siostrzeńcach czy bratankach to możesz sobie odpuścić. Ja doświadczenie miałam, ale i tak postanowiłam w pierwszej ciąży się zapisać i co? Ano, okazało się, że to strata czasu. Niczego nowego, niczego ciekawego się nie dowiedziałam.

Fela,
kosmetyczka Gdynia
ODPOWIEDZ