Wynajem namiotu weselnego?

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 187
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:22

Wynajem namiotu weselnego?

Post autor: maksik »

Czy któraś z Was zdecydowała się na wynajem namiotu weselnego i w nim zorganizowała wesele? Przez sytuacje jaka ma miejsce boje się rezerwować sali, by potem się nie okazało, że stracę zadatek. Na http://www.ekodynamic.com.pl/pl/wynajem/ znalazłam ofertę na wynajem takich namiotów. Dodam, że mam sporą działkę gdzie taki namiot mógłby stanąć w razie czego. Co myślicie o takim pomyśle?
Kaśka

Re: Wynajem namiotu weselnego?

Post autor: Kaśka »

Z własnego doświadczenia bardzo polecam. Ja w pełni mogę polecić namioty weselne RAJT: https://www.rajt.pl/sluby-i-wesela-w-plenerze,46. Oprócz tego, wypożyczałam u nich całe wyposażenie: krzesła, stoły, żyrandole, itp. W obecnych pandemicznych czasach, opcja wesel w plenerze jest chyba najbardziej realną i bezpieczną opcją.
shót

Re: Wynajem namiotu weselnego?

Post autor: shót »

Nie jest to trudne, bo firm, które oferują takie usługi, jest po prostu mnóstwo. Jednak jeśli nie macie nic przeciwko, to ja wam przypomnę, że tak n a p r a w d ę to od nas zależy, jak szukamy i kogo dobierzemy. Firmy takie mają też swoje cenniki, dlatego ja sugerowałabym po prostu sprawdzenie strony Rented , gdzie mamy najróżniejsze oferty wynajmu.
Bośker

Re: Wynajem namiotu weselnego?

Post autor: Bośker »

LTDBroekr kupię zadłużoną spółkę. LTDBroker kupię spółkę z długami www.ltdbroker.pl
W życiu różnie bywa i nie da się wszystkiego przewidzieć. Rozpoczynając własną działalnośc każdy uważa, że jego spółka odniesie sukces i nigdy nie popadnie w długi i nie jego będzie dotyczyła odpowiedzialność z artykułu 299 k.s.h. www.ltdbroker.pl Gdyby jednak szczęście się odwróciło to LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek i dysponuje specjalistami od postępowania upadłościowego, od procesów likwidacyjnych spółek, od wypełniania wniosków o upadłość www.ltdbroker.pl Przejęcie zadłużonej spółki www.ltdbroker.pl tylko z pomocą LTDBroker gdzie profesjonaliści zajmą się stroną prawną. LTDBroker skutecznie chorni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami skup spółek akcyjnych www.ltdbroker.pl Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
aśka

Re: Wynajem namiotu weselnego?

Post autor: aśka »

Wynajem namiotów gwiazda proponuja namiotyimprezowe.pl. Dzięki niemu uzyskujemy efektowne zadaszenie przestrzeni. Poszycie namiotu wykonane jest z odpornej na ścieranie oraz całkowicie wodoszczelnej tkaniny. Namioty STAR są przeznaczone głównie do montażu na miękkim podłożu.
ODPOWIEDZ