Zęby w dniu słubu

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Januniuś

Zęby w dniu słubu

Post autor: Januniuś »

Najczęściej panny młode chcą mieć proste i białe zęby, ich kolor ma pasować do sukni ślubnej i opalenizny. Popularne są więc zabiegi stomatologii estetycznej i ortodoncja. Numerem 1 jest wybielanie zębów.

To efekt mody, jaką dwa lata temu zapoczątkowała Kate Middleton. Księżna kilka miesięcy przed weselem spędziła u pioniera ortodoncji Didiera Fillion, prostując zęby, a następnie wybielając je. Efekt był na tyle piorunujący, że wywołał na całym świecie modę na leczenie zębów przed ślubem. Dziś trend ten dociera także do Polski. Bardziej zapobiegliwe panny młode nad uśmiechem zaczynają pracę nawet rok przed ślubem.
miśka

Re: Zęby w dniu słubu

Post autor: miśka »

Januniuś pisze: ↑21 wrz 2021, 0:04 To efekt mody, jaką dwa lata temu zapoczątkowała Kate Middleton. Księżna kilka miesięcy przed weselem spędziła u pioniera ortodoncji Didiera Fillion, prostując zęby, a następnie wybielając je. Efekt był na tyle piorunujący, że wywołał na całym świecie modę na leczenie zębów przed ślubem. Dziś trend ten dociera także do Polski. Bardziej zapobiegliwe panny młode nad uśmiechem zaczynają pracę nawet rok przed ślubem.
O zęby nalezy dbać zawsze, nie tylko przed ślubem. Chociaz przyznam szczerze, że ja tez tydzień przed ślubem wybrałam się skaling i piaskowanie. Co prawda miałam strasznie podrażnione dziąsła i bałam się, ze na weselu nie bedę w stanie nic zjeść, ale na szczęście bardzo pomógł mi żel septoral
milenka

Re: Zęby w dniu słubu

Post autor: milenka »

Ja mam bardzo nadwrażliwe zęby i nie każda pasta do zębów jest dla mnie odpowiednia. Jakiś czas temu dentysta polecił mi tą pastę https://splat.expert/produkt/splat-spec ... asta-75ml/ i jestem z niej bardzo zadowolona. Nie podrażnia moich dziaseł i zębów, Zielona zelowa konsystencja aloesowa sprawie, że mniej krwawia mi dziasla i mam super swiezy oddech po niej. Zawarty w niej mleczan wapnia remineralizuje szkliwo a bioaktywny wapń wzmacnia je.
ODPOWIEDZ