Naprawa komputerów Płock

Kochasz nowe technologie? Nie wiesz, na jaki komputer się zdecydować? Masz problem ze swoim smartfonem? Napisz o tym, z pewnością ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
błażena62
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:09

Naprawa komputerów Płock

Post autor: błażena62 »

Hej! Potrzebuję kogoś z Płocka, kto zna się na naprawie komputerów. Znacie może kogoś takiego? Zależy mi na tym, żeby potrafił zrobić to naprawdę dobrze. Znajomy polecał mi też firmę https://www.copi-flex.pl/. Słyszeliście o niej?
Awatar użytkownika
Brunhilda-98
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2019, 0:32

Re: Naprawa komputerów Płock

Post autor: Brunhilda-98 »

Ja korzystałam z jej usług i byłam zadowolona. Miałam problem z zawieszaniem się komputera i Copi Flex pomógł mi rozwiązać ten problem szybko i skutecznie. 
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 81
Rejestracja: 25 sie 2019, 19:47

Re: Naprawa komputerów Płock

Post autor: nadia »

Ja korzystałam z usług serwisu w Nowym Dworze Maz.
słowna

Re: Naprawa komputerów Płock

Post autor: słowna »

A czy kojarzycie serwis komputerowy macroserwis.net ? No, bo przecież na ich kompleksową pomoc możecie liczyć. Oni wszystkim zajmą się od A do Z. Niezależnie od tego, czego dotyczy się awaria/ usterka. Także warto się do nich.
młodaa

Re: Naprawa komputerów Płock

Post autor: młodaa »

Ja kojarzę serwis komputerowy z dojazdem , ale mediakoder.pl. Ponoć na nich nawet można liczy nawet w najbardziej skomplikowanych awariach sprzętu, czy systemów. Co warto tutaj zaznaczyć, że działają oni przez 7 dni w tygodniu o każdej porze.
makmilan

Re: Naprawa komputerów Płock

Post autor: makmilan »

Często zdarza się, że potrzebujemy różnych programów komputerowych, aby wykonać jakąś pracę. Jeśli chodzi o MacBooki, to ich dyski, różnią się od innych komputerów. JEśli jesteście zainteresowani tym tematem, to koniecznie przeczytajcie ten artykuł https://mikroprzedsiebiorcaroku.pl/a/rb ... macbookach
ODPOWIEDZ