Oprogramowania antywirusowe na smartfona

Kochasz nowe technologie? Nie wiesz, na jaki komputer się zdecydować? Masz problem ze swoim smartfonem? Napisz o tym, z pewnością ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 81
Rejestracja: 25 sie 2019, 19:47

Oprogramowania antywirusowe na smartfona

Post autor: nadia »

Łączycie się z netem za pomocą telefonu? Ja niezbyt często, ale się zdarza , np. w podróży. Słyszałam że warto w tym wypadku zainstalować sobie na telefonie program antywirusowy , przystosowany do systemu Android. Na stronce https://www.kaspersky.pl/android-security znalazłam nawet wersję próbną oraz pełną do pobrania. Koszt licencji nie jest wysoki, ale wciąż nie wiem dokładnie co to daje i czy ściągnięcie oprogramowania nie spowoduje, że urządzenie zacznie jak to się mówi mulić. Może ktoś z Was coś więcej wie na ten temat?
Awatar użytkownika
lemina
Posty: 159
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:00

Re: Oprogramowania antywirusowe na smartfona

Post autor: lemina »

Moim zdaniem w każdym urządzeniu warto mieć odpowiedniego antywirusa. W komputerze zwłaszcza. To właśnie w nim najczęściej mamy dane, które warto chronić przed atakami w sieci. Tych niestety zdarza się obecnie coraz więcej. Ja jak mam być szczera to nie mam przekonania. Na stronie https://gdata.pl/ znalazłam najstarszego producenta oprogramowań, zdobywcę wielu nagród więc zdecydowałam się na tego właśnie antywirusa. Z perspektywy czasu wiem, że była to bardzo dobra decyzja.
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Re: Oprogramowania antywirusowe na smartfona

Post autor: elzbieta »

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://bitdefender.pl/malware-co-to-je ... ko-usunac/ . Jeśli wasze oprogramowanie antywirusowe zawiedzie, to warto wiedzieć w jaki sposób usunąć malware. Jest to ważne. Przede wszystkim można się tam dowiedzieć co to jest i jak się zorientować, że nasz komputer został zaatakowany. Jest to bardzo ważne.
Awatar użytkownika
alga
Posty: 175
Rejestracja: 31 lip 2020, 10:44

Re: Oprogramowania antywirusowe na smartfona

Post autor: alga »

W tej materii to najlepiej się głosić do firmy http://excellentwizards.pl/oni mają tego typu działania w jednym paluszku i do tego naprawdę konkretnie wykonują swoją robote.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 211
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Oprogramowania antywirusowe na smartfona

Post autor: patra »

nadia pisze: ↑21 maja 2020, 22:19 Łączycie się z netem za pomocą telefonu? Ja niezbyt często, ale się zdarza , np. w podróży. Słyszałam że warto w tym wypadku zainstalować sobie na telefonie program antywirusowy , przystosowany do systemu Android. Na stronce https://www.kaspersky.pl/android-security znalazłam nawet wersję próbną oraz pełną do pobrania. Koszt licencji nie jest wysoki, ale wciąż nie wiem dokładnie co to daje i czy ściągnięcie oprogramowania nie spowoduje, że urządzenie zacznie jak to się mówi mulić. Może ktoś z Was coś więcej wie na ten temat?
sama chętnie sie dowiem
Awatar użytkownika
eragon
Posty: 63
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:48

Re: Oprogramowania antywirusowe na smartfona

Post autor: eragon »

Przyda się jeszcze dobry i bezpieczny komunikator UseCrypt https://cyfrowa.rp.pl/it/54382-polski-k ... 4082031250 bo on nie pozwala użytkownikowi wykonać połączenia lub go odebrać, jeżeli telefon jest zhakowany
ODPOWIEDZ