Zegarek z GPS dla dziecka?

Kochasz nowe technologie? Nie wiesz, na jaki komputer się zdecydować? Masz problem ze swoim smartfonem? Napisz o tym, z pewnością ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 187
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:22

Zegarek z GPS dla dziecka?

Post autor: maksik »

Jaki zegarek z GPS dla dziecka warto kupić? I jakie funkcje powinien posiadać? Czy ktoś jakiś model posiada i może podzielić się opinią? No i czy taki lokalizator jest w ogóle dokładny?
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: Zegarek z GPS dla dziecka?

Post autor: tormundmilks9 »

A ja przez przypadek trafilem na taką ofertę tu https://protime24.pl/ I już zerknąłem na niektóre propozycje zegarków męskich. Bardzo ciekawe propozycje różnych znanych marek. Zegarki na pasku lub bransolecie. I chyba właśnie zegarek bedzie idealnym prezentem dla taty.
Awatar użytkownika
myszka
Posty: 11
Rejestracja: 16 sty 2020, 12:39

Re: Zegarek z GPS dla dziecka?

Post autor: myszka »

Jeśli ma być z lokalizacja to musisz sprawdzić z ilu punktów pobiera dane. Im więcej tym bardziej dokładny. Na pewno na smartsafe.pl masz zegarki dla dzieci z GPS i w specyfikacji jest mowa o kilku punktach. Dodatkowo mają możliwość dzwonienia, a nawet kamerki by z poziomu aplikacji zobaczyć otoczenie dziecka.
Awatar użytkownika
blobers
Posty: 40
Rejestracja: 30 gru 2019, 17:31

Re: Zegarek z GPS dla dziecka?

Post autor: blobers »

Jeśli chodzi o zegarki to moim zdaniem na prawdę ciekawą ofertę aktualnie posiada w swojej ofercie Garmin. Polecam wam zajrzeć do oferty jaką mają teraz do zaoferowania, ale wydaje mi się, że jednym z lepszych zegarków tego typu jaki możecie teraz kupić będzie Tactix Delta. Na prawdę świetny zegarek, także na cięższe wypady w teren. Moim zdaniem jak najbardziej warty uwagi
Awatar użytkownika
klaudi33
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2020, 8:28
Kontakt:

Re: Zegarek z GPS dla dziecka?

Post autor: klaudi33 »

Myślę, że to dobry pomysł. Dziecko będzie miało zabawę podczas używania zegarka z licznikiem kroków i gps. Rodzice też będą się mniej martwić, gdy będą wiedzieć, gdzie jest ich dziecko.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Zegarek z GPS dla dziecka?

Post autor: Kamilla36 »

Tak, tak - zegarek gps dla dziecka to bardzo dobry pomysł.

sten broń
Awatar użytkownika
jorti
Posty: 164
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:55

Re: Zegarek z GPS dla dziecka?

Post autor: jorti »

W sklepie https://edibazzar.pl/ są dostępne takie zegarki i to za super kwotę, ja mam od nich sporo rzeczy i według mnie wszystko jest super jakości. Jak widać nie liczy się tylko cena, czasami można mieć coś solidnego za niską cenę, co jest naprawdę super opcją dla każdego.
Awatar użytkownika
Wlada
Posty: 45
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:37

Re: Zegarek z GPS dla dziecka?

Post autor: Wlada »

W sumie to czemu nie:) Może to się bardzo przydać i to w różnych sytuacjach. Myślę, że smartwatch to dobry pomysł, a wcale te nie są drogie. Zobaczcie sobie tu taki sprzęt na stronie https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/amazf ... ecyfikacja Mały, zgrabny i też nie kosztuje dużo. Myślę, że powinien ten się bardzo dobrze sprawdzić.
ODPOWIEDZ