Gdzie kupujecie AGD do zabudowy?

Jaką lodówkę najlepiej wybrać? Na którą pralkę się zdecydować? Czy warto zainstalować zmywarkę w domu?
Awatar użytkownika
Ludwik
Posty: 12
Rejestracja: 05 kwie 2019, 23:54

Gdzie kupujecie AGD do zabudowy?

Post autor: Ludwik »

Cześć! Szukam sprawdzonego sprzętu AGD do zabudowy. Najbardziej zależy mi na tym, żeby móc go wcześniej obejrzeć stacjonarnie np. w Warszawie. Znajoma polecała mi Studio AGD. Czy ktoś z Was korzystał z usług tego sklepu? Jak oceniacie zaangażowanie sprzedawców?
Awatar użytkownika
alina
Posty: 45
Rejestracja: 09 lut 2019, 8:12

Re: Gdzie kupujecie AGD do zabudowy?

Post autor: alina »

 Byłam w studio AGD i to sklep do którego warto by było się wybrać. Ceny są bardzo niskie a sprzedawcy mają profesjonalne podejście – chętnie doradzają odnoście doboru odpowiedniego sprzętu.
Karińka

Re: Gdzie kupujecie AGD do zabudowy?

Post autor: Karińka »

Sprzęt do zabudowy to tylko z Solgaz. Jest to polski producent oferujący innowacyjne rozwiązania w pięknym designu, a do tego mamy gwarancję dobrej polskiej jakości.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Gdzie kupujecie AGD do zabudowy?

Post autor: mila87 »

Jeśli szukasz opcji nieco bardziej budżetowej to zdecydowanie używane AGD Warszawa może być dobrym tropem i pomysłem. Zdecydowanie jest to miejsce w którym stawia się nie tylko na cenę, ale również stan danego sprzętu, dlatego też można śmiało stawiać na ich propozycje.
Głuch

Re: Gdzie kupujecie AGD do zabudowy?

Post autor: Głuch »

Długo zastanawiałam sie i przeglądałam oferty, aż w końcu postawiłam na polską dobrą jakość i innowacyjne rozwiązania Solgaz http://solgaz.eu/. Sprzęty są funkcjonalne i co najważniejsze wprowadzają oszczędności do naszego budżetu.
ODPOWIEDZ