Gdzie na manicure?

Jaką lodówkę najlepiej wybrać? Na którą pralkę się zdecydować? Czy warto zainstalować zmywarkę w domu?
Awatar użytkownika
Adamina95
Posty: 4
Rejestracja: 05 kwie 2020, 14:20

Gdzie na manicure?

Post autor: Adamina95 »

Poszukiwany sprawdzony salon kosmetyczny w Warszawie, gdzie wykonają mi profesjonalnie manicure i pedicure? Dajcie znać, czy znacie salon BeautySecret? Jakieś opinie?

smd warszawa
łucja z.

Re: Gdzie na manicure?

Post autor: łucja z. »

Zdecydowanie wolałabym się oddać w ręce profesjonalistów, niż samemu próbować coś robić na niepewnych produktach.
A jak zdecydujesz się np. na hybrydę w Warszawie to mam super salon - nazywa się PIĘKNE PAZNOKCIE.
Zobaczysz, że wszystko będzie dokładnie wykonane. Ja zawsze jestem zadowolona z usługi. Bardzo profesjonalne, sterylne i przyjazne miejsce na manicure.
Kamilla364

Re: Gdzie na manicure?

Post autor: Kamilla364 »

łucja z. pisze: ↑02 wrz 2021, 13:52 Zdecydowanie wolałabym się oddać w ręce profesjonalistów, niż samemu próbować coś robić na niepewnych produktach.
A jak zdecydujesz się np. na hybrydę w Warszawie to mam super salon - nazywa się PIĘKNE PAZNOKCIE.
Zobaczysz, że wszystko będzie dokładnie wykonane. Ja zawsze jestem zadowolona z usługi. Bardzo profesjonalne, sterylne i przyjazne miejsce na manicure.
Manicure wykonuje sobie samodzielnie w domu, bo szaleństwo na paznokciach to u mnie pomalowanie ich lakierem. Ale jednocześnie zawsze dbam o to, aby wyglądały one ładnie, zdrowo i aby były mocne. W tym wszystkim zdecydowanie pomaga mi odżywka Eveline SOS.

Obrazek
iwonamroz

Re: Gdzie na manicure?

Post autor: iwonamroz »

Znacie jakieś sprawdzone miejsce na pedicure? Konin to miasto, w którym mieszkam, więc fajnie by było gdyby ten gabinet znajdował się gdzieś niedaleko. Z góry dziękuję za polecenia :)
ODPOWIEDZ