Kto naprawi pralkę?

Jaką lodówkę najlepiej wybrać? Na którą pralkę się zdecydować? Czy warto zainstalować zmywarkę w domu?
Awatar użytkownika
Dorosława95
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:30

Kto naprawi pralkę?

Post autor: Dorosława95 »

Cześć dziewczyny. Niestety kilka dni temu zepsuła mi się pralka, a ja nie mam pojęcia, co jest przyczyną. Nie mam innego wyjścia jak dzwonić po fachowców. Myślicie, że naprawa-agd-krakow.pl to dobry wybór? Słyszałam, że są w porządku.
Awatar użytkownika
Olga91
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2020, 21:58

Re: Kto naprawi pralkę?

Post autor: Olga91 »

Dokładnie tą firmę bym poleciła, bo sama korzystałam z ich usług. W ich rękach leżała naprawa lodówki w moim domu. Już myślałam, że będę musiała inwestować w nową, ale im udało się przywrócić ją do sprawności. Super, bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Olina
Posty: 64
Rejestracja: 27 lut 2020, 9:43

Re: Kto naprawi pralkę?

Post autor: Olina »

Też szukałam jakiejś dobrej firmy, do której mogłabym oddać swoją pralkę do naprawy i dopiero znajomy mi podpowiedział, żebym zgłosiła się do Quadra Net https://www.quadra-net.pl/dla-biznesu/marki/samsung/ . Są niezawodni i można naprawdę na nich liczyć. Nie odsyłają nikogo z kwitkiem, bo zawsze znajdą jakieś rozwiązanie.
Minnie

Re: Kto naprawi pralkę?

Post autor: Minnie »

No niestety, moja pralka absolutnie nie nadawała się już do naprawy - przeszła sporo, wysłużyła się i kilkukrotnie była naprawiana, po prostu nadszedł czas jej emerytury i tyle ;) Ale właściwie, na dobre wyszło - kupiłam nową, z Electroluxa seria Perfect Care, sporo osób ją polecało. Teraz już wiem dlaczego. Ubrania są świetnie doprane, jestem bardzo zadowolona.
mrówka

Re: Kto naprawi pralkę?

Post autor: mrówka »

Na ursynowie pralke ogarneli nam https://naprawapralekursynow.pl/naprawa ... atycznych/ . Odmówiła posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie, także świetnie było się odezwać do fachowców. Kłopot dało się rozwiązać a pralka znow służy nam jak trzeba. Nie wyobrazam sobie wydawać majątku w pralni!
ODPOWIEDZ