serwisy od AGD w Krakowie

Jaką lodówkę najlepiej wybrać? Na którą pralkę się zdecydować? Czy warto zainstalować zmywarkę w domu?
Awatar użytkownika
gaja-71
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2021, 16:50

serwisy od AGD w Krakowie

Post autor: gaja-71 »

Dziewczyny czy wy też uważacie, że jakoś trudno jest teraz znaleźć zaufany serwis AGD w Krakowie? Może ja mam tylko takie wrażenie ale zawsze jakoś trafiałam na zupełnie niekompetentnych pracowników, którzy dodatkowo czasem nakłaniali mnie żebym kupiła jakąś niepotrzebną część.. Macie podobne doświadczenia czy jednak udało wam się znaleźć prawdziwych fachowców od domowych sprzętów?
Awatar użytkownika
Hanna
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 1:40

Re: serwisy od AGD w Krakowie

Post autor: Hanna »

Ja na przykład niedawno załatwiłam sobie serwis pralki w Krakowie bo coś mi się w niej zepsuło, a przerażała mnie myśl o inwestycji w nowy sprzęt. No i znajomy mi polecił firmę, która już kiedyś jakieś urządzenie mu naprawiała, więc w zasadzie firma sprawdzona. Na szczęście to ci fachowcy, o których jak to ujęłaś "już trudno". Sprawnie poradzili sobie z problemem, nawet nie wiedziałam kiedy :D
Awatar użytkownika
jana_80
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2021, 6:05

Re: serwisy od AGD w Krakowie

Post autor: jana_80 »

Niedawno ja też miałam problem ze sprzętem w domu i też się bałam, że nie znajdę nikogo, kto się tym zajmie. Potrzebna mi była jakaś firma zajmująca się naprawą zmywarek w Krakowie i w sumie dosyć szybko trafiłam na jeden z serwisów, który miał mnóstwo dobrych opinii. Teraz już się nie dziwię czemu ludzie tak go chwalili. Chcecie namiary? Dajcie znać, mogę wam podać :))
ODPOWIEDZ