Jakie maszyny sprzątające

Wszystko o urządzaniu i projektowaniu domów i mieszkań. To temat, w którym opowiadamy o sklepach, architektach i ciekawych rozwiązaniach wnętrzarskich.
Awatar użytkownika
JohnScarborough90
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2020, 15:57

Jakie maszyny sprzątające

Post autor: JohnScarborough90 »

Zakładam firmę sprzątającą i szukam maszyn - sprawdzonych, dobrych. Możecie coś polecić? Na większe powierzchnie oczywiście. Interesuje mnie wszystko - odkurzacz, szorowarka do podłóg, mopy, wózki hotelowe.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Jakie maszyny sprzątające

Post autor: mała mi »

Każde sprzątanie ułatwi ci robot samosprzątający Dibea D960 https://wdomu24.pl/roboty-2-w-1-odkurza ... wania.html To jest moje ostatnie odkrycie. Już wcześniej słyszałam o tych odkurzaczach, ale nie sądziłam, że są modele myjące podłogi. Uwielbiam go. Duża oszczędność czasu, a przy trójce dzieci to ogromna pomoc.
Awatar użytkownika
opium
Posty: 106
Rejestracja: 28 maja 2020, 13:52

Re: Jakie maszyny sprzątające

Post autor: opium »

My już dawno zrezygnowaliśmy z tradycyjnych odkurzaczy. Mamy inteligenty i samo sprzątający odkurzacz roombę , który pracuje za nas. Czyści bardzo dokładnie, również przy ścianach i kątach. Można go włączać i wyłączać za pomocą aplikacji będąc poza domem.
kreciż

Re: Jakie maszyny sprzątające

Post autor: kreciż »

mamy takie czasy ze juz wszystko roboty potrafia zrobic - niesamowite co nie? :) ciekawe co bedzie za pare lat
żurkal

Re: Jakie maszyny sprzątające

Post autor: żurkal »

Moim zdaniem skoro są takie możliwości to czemu nie? Sam mam sprzęt z Karchera - https://myjki.eu/ ten robot sprzątający od nich to sztos - bardzo dokładnie sprząta
ODPOWIEDZ