Balsam wygładzający włosy

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Sinistra
Posty: 59
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:55

Balsam wygładzający włosy

Post autor: Sinistra »

W jaki sposób ujarzmiacie swoje niesforne pasma włosów? ja chyba przerzucę się na te lepsze profesjonalne produkty do pielęgnacji i kupię sobie na początek taki balsam termoaktywny Thermoliss inoar. Widziałam efekty jego stosowania u mojej przyjaciółki i trochę jej pozazdrościłam. Może też już go używacie?
Awatar użytkownika
Burbula
Posty: 76
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:56

Re: Balsam wygładzający włosy

Post autor: Burbula »

Ja już poznałam cudowne właściwości tego kosmetyku i nie będę wracać do tych, które są tańsze i gorsze. Szkoda mi po prostu włosów. Wolę kupić taki produkt, który jest wart swojej ceny. Z tego co wiem to produkty z linii Inoar są używane w salonach fryzjerskich. A ten balsam przeciwdziała też elektryzowaniu się co zawsze mnie denerwowało. Teraz już nie mam tego problemu.
Awatar użytkownika
Olina
Posty: 64
Rejestracja: 27 lut 2020, 9:43

Re: Balsam wygładzający włosy

Post autor: Olina »

W moim przypadku to bardzo się sprawdza, bo często traktuję włosy prostownicą i suszarką. A ten kosmetyk chroni włosy przed nadmiernym przegrzaniem i wysuszeniem. To dlatego, że zawiera olejek arganowy, olejek z nasion pracaxi i wiele innych dobroczynnych składników. Ze swojej strony bardzo polecam produkty inoar.
Róża

Re: Balsam wygładzający włosy

Post autor: Róża »

U mnie przestały włosy wypadać jak zaczęłam używać tego balsamu :) Myślałam, że będę musiała iść do specjalisty ale teraz kondycja moich włosów naprawdę jest doskonała. Muszę jeszcze sobie dokupić inne produkty z linii Inoar, bo działają nieporównywalnie lepiej od innych. I nie przeszkadza mi, że są droższe. Ważne, że są niezwykle skuteczne.
Żdziśka

Re: Balsam wygładzający włosy

Post autor: Żdziśka »

Same widzicie, że najlepiej jest zawsze zwracać uwagę na produkty, jakie się kupuje. Faktycznie te profesjonalne można zamówić w internecie i najlepiej się sprawdzają. Zresztą ja zawsze pytam swojej fryzjerki i radzę się w kwestii kosmetyków. Staram się zawsze używać takich jak ona w salonie. A marka Inoar po prostu nie da się zastąpić innymi.
Żaneta11

Re: Balsam wygładzający włosy

Post autor: Żaneta11 »

Generalnie zadbane włosy to dużo zmieniają w wyglądzie. A teraz to dobrych jakościowo preparatów to nie brakuje. Ważne żeby wiedzieć jakie stosować jeśli chodzi konkretnie o nasz rodzaj włosów. Moje też są już dość długie, na szczęście są proste, nie puszą się. Ale zawsze zwracam uwagę na skład tego co stosuję do włosów. Długie włosy to też wiele możliwości jeśli chodzi o fryzury. Przydatne będą takie gumki do włosów https://bunnyblink.pl/pl/c/Akcesoria-do-Wlosow/16 na przykład. Nawet kitka z taką ozdobną gumką ładnie wygląda. Ja lubię różne takie ozdoby do włosów.
martuś8593

Re: Balsam wygładzający włosy

Post autor: martuś8593 »

Balsam od Klorane jest świetny. Kilka miesięcy temu moje włosy były w tragicznym stanie. Długo szukałam czegoś odpowiedniego i faktycznie ten balsam trafił do mnie przypadkiem, a zrobił niesamowity efekt na włosach. Skład ma naprawdę pozytywny, bo jest dużo składników pochodzenia naturalnego. Po tym balsamie do włosów są one błyszczące, miękkie i widocznie odżywione.
iśka12

Re: Balsam wygładzający włosy

Post autor: iśka12 »

Wygląd i kondycja włosów mają duże znaczenie. Przede wszystkim powinny mieć zdrowy wygląd, ładny połysk, a na to składa się kilka czynników. Z pewnością dieta, ale nie tylko. Ważne jest też to jakich kosmetyków się używa, z jakim składem. Na gładkie włosy zdecydowanie pomocna jest odżywka regenerująca włosy Density Collection - Grzegorz Duży. Wzmacnia włosy, uzupełnia ubytki łusek czyli domyka je, dając efekt gładkich i błyszczących włosów.
PatrycjaŁ

Re: Balsam wygładzający włosy

Post autor: PatrycjaŁ »

Skoro włosy trzeba wygładzić to znaczy, że są przesuszone, najlepiej zatem wybierać naturalne kosmetyki do włosów z olejkami w składzie. Sprawdzanie składu kosmetyków to podstawa. Im krótszy skład tym lepiej. Ja staram się zawsze używać tylko naturalnych kosmetyków, bo zależy mi na zdrowym wyglądzie skóry.
Róża

Re: Balsam wygładzający włosy

Post autor: Róża »

To prawda. Sama miałam okazję stosować tę maskę do włosów i jestem pod naprawdę dużym wrażeniem. Warto wiedzieć, że jeśli odpowiednio podejdziecie do tego tematu, to możecie niesamowicie zregenerować Wasze włosy. Same się o tym przekonajcie już teraz :)

kp vii kraków
ODPOWIEDZ