Bezpieczna medycyna estetyczna

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
krakuśś

Bezpieczna medycyna estetyczna

Post autor: krakuśś »

Witam


Jeżeli ktoś jest z Krakowa i okolic i chciałby nieinwazyjnie cos poprawić w swoim ciele czy wyglądzie to polecam Klinikę Janeczko - szczególnie zabiegi liposukcji oraz wszelkie inne zabiegi medycyny estetycznej. Sama zaś Pani doktor to persona bardzo znana w świecie dermatologii. Bezpieczeństwo zabiegów gwarantowane w pakiecie. 8-)
bąrry

Re: Bezpieczna medycyna estetyczna

Post autor: bąrry »

Nie ma na to jednego sposobu, ale wiedza i doświadczenie lekarza są kluczowe. Ja wam nawet powiem więcej. Sama uważam, że nie ma to jak porządnie prowadzona elektroniczna dokumentacja medyczna program do tego będzie wam potrzebny. Mi się to wydaje logicznym i mogę nawet powiedzieć, że RSQ Doctor będzie ogólnie dobrą możliwością.
ćapka

Re: Bezpieczna medycyna estetyczna

Post autor: ćapka »

Jak dla mnie bezpieczna to taka wykonywana w profesjonalnych gabinetach i klinikach jak https://mirackiclinic.com/klinika-miracki-w-katowicach/ Tylko wtedy ma się pewność że naprawdę czuwają nad tobą bardzo dobrzy specjaliści i mają doświadczenie w tym co robią
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:13

Re: Bezpieczna medycyna estetyczna

Post autor: kasiakowa06 »

ćapka pisze: ↑18 sie 2021, 8:35 Jak dla mnie bezpieczna to taka wykonywana w profesjonalnych gabinetach i klinikach jak mirackiclinic.com/klinika-miracki-w-katowicach Tylko wtedy ma się pewność że naprawdę czuwają nad tobą bardzo dobrzy specjaliści i mają doświadczenie w tym co robią
Też tak uważam, nie ma co oszczędzać i liczyć na niskie bardzo ceny, bo tu jakość ma znaczenie ;) polecam https://holisticclinic.pl/
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 128
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Bezpieczna medycyna estetyczna

Post autor: nerwa »

Bezpieczne zabiegi to chyba tylko w sprawdzonych klinikach z polecenia. Ja tak trafiłam do https://artederm.pl/ i cieszę się bo jestem zadowolona z efektów zabiegów jakie miałam i lubię tam wracać ze względu na panującą tam miłą, domową atmosferę. Kazdym się tam bardzo troskliwie zajmują.
ferta

Re: Bezpieczna medycyna estetyczna

Post autor: ferta »

W dziedzinie medycyny estetycznej funkcjonuje bogaty wachlarz ciekawych technik, które wpływają korzystnie na wygląd i stan skóry. Zachęcam do lektury artykułu https://bezpiecznyzabieg.pl/dla-pacjent ... tetycznej/ , gdzie znajdziecie dodatkowe informacje dotyczące tego tematu, jeśli jestecie zainteresowani.
hopla

Re: Bezpieczna medycyna estetyczna

Post autor: hopla »

W sumie to warto tutaj wspomnieć też o klinice https://dentan.pl/kwas-hialuronowy/ , która też oferuje wysokojakościowe usługi. Tam możecie być pewni, że dany zabieg zostanie wykonany na wysokim poziomie i z oczekiwanym efektem.
ODPOWIEDZ