Chirurgia plastyczna

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Norberta-75
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2021, 8:40

Chirurgia plastyczna

Post autor: Norberta-75 »

Dzień dobry. Chciałam Was dopytać, jakie jest Wasze zdanie na temat zabiegów, a właściwie to operacji z zakresu chirurgii plastycznej, czy uważacie to za fanaberię? Ja jestem zdania, że jeśli ktoś może sobie poprawić komfort życia, to dlaczego nie? Sama wybieram się na konsultację do https://oneclinic.pl chciałabym poprawić sobie kształt mojego nosa:)
Nasia

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: Nasia »

"Dzień dobry. Chciałam Was dopytać, jakie jest Wasze zdanie na temat zabiegów, a właściwie to operacji z zakresu chirurgii plastycznej, czy uważacie to za fanaberię? Ja jestem zdania, że jeśli ktoś może sobie poprawić komfort życia, to dlaczego nie"
Zdecydowanie jestem dokładnie takiego samego zdania jak Ty. Wszystko jest dla ludzi, jeśli zna się umiar. Jestem po operacji plastycznej brzucha. Po ciąży został mi nadmiar skóry na brzuchu i cieszę się, że mogłam się na taką operację zdecydować.
Nasia

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: Nasia »

"Dzień dobry. Chciałam Was dopytać, jakie jest Wasze zdanie na temat zabiegów, a właściwie to operacji z zakresu chirurgii plastycznej, czy uważacie to za fanaberię? Ja jestem zdania, że jeśli ktoś może sobie poprawić komfort życia, to dlaczego nie"

Zdecydowanie jestem dokładnie takiego samego zdania jak Ty. Wszystko jest dla ludzi, jeśli zna się umiar. Jestem po operacji plastycznej brzucha. Po ciąży został mi nadmiar skóry na brzuchu i cieszę się, że mogłam się na taką operację zdecydować. A dodam jeszcze, że operację wykonała najlepsza na świecie, dr Anna Olender.
ODPOWIEDZ