co jest teraz modne?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
ciekawska
Posty: 85
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:05

co jest teraz modne?

Post autor: ciekawska »

Rozglądam się za sukienką, niestety muszę kupić gdyż mam kolację biznesową w pracy i raczej nie wypada przyjść w dżinsach. Dawno już sobie nic nie kupowałam i nie mam pojęcia gdzie mam takich szukać. Znacie jakieś dobre sklepy internetowe z takimi kreacjami? Bo muszę dobrze wyglądać dlatego nie chcę kupować byle czego? Czy ciągle są modne sukienki dzianinowe? Widziałam bardzo ładną czarną sukienkę dzianinową z marszczeniem i zastanawiam się czy będzie ona odpowiednia. Dziewczyny ratujcie
Awatar użytkownika
jamka
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:27

Re: co jest teraz modne?

Post autor: jamka »

Z pewnością chcesz wypaść na nim jak najlepiej i świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotną rolę odgrywa dobry wygląd podczas oficjalnych spotkań. Być może będziesz chciała w czasie jej trwania przekonać kogoś do swoich racji lub pozyskać klienta. Dobrze dobrany strój ułatwi Ci swobodne i pewne zachowanie podczas rozmów biznesowych. Jeżeli chodzi o strój, wybieraj proste fasony o jednolitych kolorach. Wielobarwne wzory i falbany zostaw na prywatne spotkania.
Awatar użytkownika
ewodia
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:17

Re: co jest teraz modne?

Post autor: ewodia »

A podobają ci się ogólnie też sukienki koronkowe ? Teraz też takie są na topie więc na lato też są fajne, z falbankami też lubię, ale wiadomo bez przesady :) teraz to najlepiej jest własnie takich szukać w sklepach internetowych, ja w zasadzie nie mam ulubionego sklepu więc, ciężko mi coś ci polecić, ja szukam wszędzie, gdzie są sukienki, więc poszperaj, na pewno coś znajdziesz. Bez obaw można zamawiać online.
Awatar użytkownika
Burbula
Posty: 76
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:56

Re: co jest teraz modne?

Post autor: Burbula »

Najmodniejszą kolekcję sukienek moim zdaniem znajdziesz w sklepie internetowym Cocomoda https://www.cocomoda.pl/ . Właśnie sobie ją przeglądam i pomyślałam, że idealna byłaby na Twoją okazję sukienka maxi szyfonowa z przeplataną górą Nemezja. Dla siebie wybrałabym w kolorze jagodowym, ale są też inne, więc można dobrać według własnego uznania i gustu. Tak naprawdę to cały asortyment butiku zasługuje na najwyższą ocenę, począwszy od miłej obsługi aż po jakość odzieży.
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 121
Rejestracja: 14 cze 2020, 10:03

Re: co jest teraz modne?

Post autor: kawoszka »

Chyba zawsze będa modne ubrania dżinsowe. Ja ostatnio dowiedziałam się o tym centrum handlowym https://gdpoland.pl/ Na którego terenie są min sklepy z ubraniami. Oczywiście mnie interesowały spodnie i marynarki z dżinsu. No i znalazlam nie tylko dla siebie ale i dla męża. Te sklepy są świetnie zaopatrzone w ubrania na każdą okazję. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Warto zaznaczyć że ceny są niewysokie.
Żanetka66

Re: co jest teraz modne?

Post autor: Żanetka66 »

Ja najczęściej kupuję ubrania w butikach internetowych, nie są one tak popularne jak sklepy sieciówkowe w galeriach handlowych, więc masz pewność, że pół miasta nie będzie miało identycznych ubrań jak Ty :D Jeden z moich ulubionych sklepów to CamaShopping, mają super kolekcje w bardzo dobrej jakości i przystępnej cenie ;) Ostatnio zamówiłam u nich cudowny bezrękawnik damski z futerkiem :shock:
Dywał75

Re: co jest teraz modne?

Post autor: Dywał75 »

Za to w modzie kosmetycznej z całą pewnością naturalne kosmetyki. Kupuję w kontigo https://kontigo.com.pl/naturalne/bestse ... ralne.html, bo mają największy wybór.
ODPOWIEDZ