Czy odpowiednia pościel wpływa na nasze zdrowie?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Tarlik
Posty: 71
Rejestracja: 25 wrz 2019, 17:32

Czy odpowiednia pościel wpływa na nasze zdrowie?

Post autor: Tarlik »

Czy odpowiednia pościel wpływa na nasze zdrowie?
Czy to tylko takie gadanie?
Awatar użytkownika
Roksanna
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:28

Re: Czy odpowiednia pościel wpływa na nasze zdrowie?

Post autor: Roksanna »

Hmm, wiesz jak jesteś zdrowy, nic Ci nie dolega,
np nie masz żadnych alergii itd, to w sumie bez róznicy jaki typo pościeli kupisz, to i tak wg mnie na zdrowie specjalnie to ona Ci nie wpłynie.
Gorzej jakbyś był alergikiem i kupił coś, co następnego dnia da Ci wysypkę;)
Ja nie mam alergików w rodzinie więc u mnie np pościel flanelowa https://www.bellastoria.pl/posciel-flanelowa
i jest git, ale pewnie gdybym miała to trzeba by było inaczej planować zakupy.
Awatar użytkownika
Damian43433
Posty: 77
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:48

Re: Czy odpowiednia pościel wpływa na nasze zdrowie?

Post autor: Damian43433 »

kołdry z puchu to bardzo fajna hurtownia z poduszkami i kołdrami które są najwyższej jakości. Ja kupiłam tam dla mnie kołdrę hipoalergiczną. Niestety zawsze miałam problemy z alergiami a dzięki tej kołdrze, mogę efektywnie wypoczywać nie mam problemów z alergią. Polecam bardzo każdemu bo ta hurtownia ma też bardzo szeroki wybór.
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 391
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Czy odpowiednia pościel wpływa na nasze zdrowie?

Post autor: Kobietka »

Nawet nie tyle typ pościeli, co jej częste zmienianie. Chociażby jak rzadko zmieniacie pościel to macie wtedy rozmnażają się w niej różne bakterie, co powoduje różne problemy skórne. Dlatego, przeczytajcie sobie artykuł jak często zmieniać pościel? W nim znajdziecie informacje co ile zmieniać pościel, jakie to ma znaczenie etc.
ODPOWIEDZ