DentalCare.lit.pl opinie

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
awizo
Posty: 21
Rejestracja: 18 paź 2019, 1:10

DentalCare.lit.pl opinie

Post autor: awizo »

Czy ktoś z was uczęszcza do DentalCare.lit.pl? Poszukuję opinii o tym miejscu bo musze wreszcie na poważnie podratować zęby, które strasznie mi się popsuły przez leczenie sterydami :(
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: DentalCare.lit.pl opinie

Post autor: alen »

Współczuję sterydów ale mam nadzieję że zdrówko ma sie lepiej. Tak możesz iść do DentalCare. Trafisz na pewno w dobre ręce i dopasują leczenie do Ciebie. Ratuj zęby póki możesz:)
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 56
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:46

Re: DentalCare.lit.pl opinie

Post autor: stokrotka »

Bardzo fajne podejście do pacjentów. Jestem z tych bojących się bardzo. Dla mnie robienie zębów to ostateczność a jednak posadzono mnie i zrobiono co trzeba. Zagadano także nie wiem kiedy czas upłynął.
Awatar użytkownika
felka
Posty: 10
Rejestracja: 07 lis 2019, 2:28

Re: DentalCare.lit.pl opinie

Post autor: felka »

Spoko lekarze. Nie mam dużo ubytków więc długo na szczęście nie zabawię w tym miejscu, ale mogę polecić podejście lekarzy i fachową obsługę. Wrócę na pewno po jakimś czasie na kontrol.
Awatar użytkownika
charlotte1991
Posty: 119
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:00

Re: DentalCare.lit.pl opinie

Post autor: charlotte1991 »

Bardzo współczuję leczenia sterydami... Też mam problemy z zębami i leczę je właśnie w DentalCare. Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta, szybkich terminów i profesjonalismu stomatologów. Według mnie śmialo możesz się tam zapisać.
Awatar użytkownika
julka
Posty: 224
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:06

Re: DentalCare.lit.pl opinie

Post autor: julka »

Chodzę do DentalCare już jakiś czas i jestem mega zadowolona! Dentyści bardzo fajni, mili i sympatyczni. Pierwszy raz w życiu nie boję się wizyt u stomatologa.
Awatar użytkownika
mania
Posty: 112
Rejestracja: 11 cze 2019, 14:09

Re: DentalCare.lit.pl opinie

Post autor: mania »

Śmiało możesz umówić się tam na wizytę. Dentyści są profesjonalni i delikatni. Mi wyleczyli źle zrobioną piątkę i teraz leczą górną szóstkę. Za jakiś czas chyba zrobię implant, ale do tego jeszcze daleka droga.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 14
Rejestracja: 23 gru 2019, 23:27

Re: DentalCare.lit.pl opinie

Post autor: milka »

Leczę zęby w Dental Care już ponad rok i złego słowa nie mogę powiedzieć. Idź, według mnie lepiej nie możesz trafić! Leczą bardzo profesjonalnie, bez bólu i stresu.
Awatar użytkownika
iwka
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2019, 0:32

Re: DentalCare.lit.pl opinie

Post autor: iwka »

Jest ok jestem bardzo zadowolona z wizyt. Już mi dużo do leczenia nie zostało. Jeszcze może dwie wizyty i koniec a potem tylko kontrole.
Awatar użytkownika
goska
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2019, 0:26

Re: DentalCare.lit.pl opinie

Post autor: goska »

Chodziłam tam i mam wszystkie zeby wyleczone. Bardzo jestem zadowolona. Dzieki za przypomnienie o kontroli. Po roku wypadało by iść:)
Radość

Re: DentalCare.lit.pl opinie

Post autor: Radość »

mania pisze: ↑20 gru 2019, 10:10 Śmiało możesz umówić się tam na wizytę. Dentyści są profesjonalni i delikatni. Mi wyleczyli źle zrobioną piątkę i teraz leczą górną szóstkę. leczenie kanałowe Toruń Za jakiś czas chyba zrobię implant, ale do tego jeszcze daleka droga.
ok i cieszymy się razem z tobą
ODPOWIEDZ