Dentysta

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Dentysta

Post autor: Bingo »

Witam! do dentysty chodzicie prywatnie czy publicznie? Moim zdaniem warto skorzystać z prywatnego gabinetu bo zawsze jakość usług jest nieporównywalnie lepsza niż w przypadku leczenia na NFZ. Szeroki wybór usług stomatologicznych oferuje Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej jak np zrobienie sobie implant zęba kraków . Tu jest możliwość skorzystania z bardzo nowoczesnej diagnostyki a także specjalistycznego leczenia. Na stronie centrum znajdziecie szczegółowy opis oferowanych usług.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 307
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Dentysta

Post autor: lady30 »

Dwa razy byłam na NFZ u dentysty i powiedziałam, że więcej nie pójdę. Zapłaciłam i tak za wypełnienie a ząb nie był zrobiony jak należy. Musiałam w innym miejscu poprawiać. Nie opłaca się! Lepiej wybrać się do takiego Dentysta Gdynia i mieć pewność, że zostaniemy przyjęci z należytym szacunkiem, z pełnym zaangażowaniem i leczenie przebiegnie bez komplikacji i bez bólu. Za to warto nieco więcej zapłacić.
Awatar użytkownika
królowa
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2020, 6:50

Re: Dentysta

Post autor: królowa »

Od lat korzystam z usług jednego sprawdzonego dentysty. Przeszłam leczenie kanałowe i na pierwszej wizycie miałam wypełnienie tymczasowe za pomocą cementu stomatologicznego i dopiero później lekarz wypełnił mi na stałe. Muszę przyznać że leczenie nie było krótkie, ale zrobione bardzo dobrze. Nic jak do tej pory się nie działo z leczonym zębem. Jeśli będziesz potrzebować to dam ci namiary na mojego dentystę.
Awatar użytkownika
Adriana
Posty: 83
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:39

Re: Dentysta

Post autor: Adriana »

Nie ma co ukrywać, że najlepiej mieć sprawdzonego dentystę. My całą rodziną korzystamy z prywatnego gabinetu stomatologicznego https://stomatologiazwyciezcow.pl/nasz-zespol/ . Tu mają super wyposażenie i przede wszystkim dobrych dentystów. Nawet dzieciaki chodzą bez oporów na każdą wizytę.
Awatar użytkownika
wiktorwektor
Posty: 129
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:51

Re: Dentysta

Post autor: wiktorwektor »

W Krakowie bardzo polecam to centrum stomatologiczne https://stomatologiacichon.pl/ , to centrum nie tylko z nazwy. Znajdziemy tam specjalistów od protetyki, implantów, wad zgryzu, stomatologów dedykowanych dla najmłodszych pacjentów no i oczywiście dla dorosłych. Centrum zajmuje się kompleksowo zarówno leczeniem jak i poprawianiem stanu wizualnym uzębienia, można powiedzieć że dokonują prawdziwej metamorfozy uśmiechu. To świetny zespół i co najważniejsze świetni lekarze - z powołania i z misją.

nasiona cannabis
Awatar użytkownika
viki_96
Posty: 9
Rejestracja: 28 sie 2020, 19:59

Re: Dentysta

Post autor: viki_96 »

Ja też nigdy więcej nie pójdę na NFZ bo jakość wypełnień u prywatnego dentysty jest nieporównywalnie lepsza. Polecam szukać stomatologów przez stronę https://ogis.pl/o/ogloszenia/21310-lekarze. To ogólnopolski serwis ogłoszeniowy. Można tam znaleźć także innych lekarzy specjalistów.
ODPOWIEDZ