Depilacja

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
aguś5444

Depilacja

Post autor: aguś5444 »

Myślicie, że to na tyle skuteczny zabieg, że warto się na niego zdecydować? Podobno w ten sposób można na stałe pozbyć się zbędnego owłosienia... Czytałam co nieco na ten temat. Będę wdzięczna za podpowiedzi i wskazówki od kogoś, kto już miał możliwość, żeby to sprawdzić. Jaką klinikę wybrać?
oluś4443

Re: Depilacja

Post autor: oluś4443 »

Nigdy nie stosowałam depilacji laserowej - jestem przyzwyczajona do mojej maszynki elektrycznej. Spisuje się bardzo dobrze. Jest mała, więc z powodzeniem można zabrać ją nawet w podróż. Ale może faktycznie nie będzie to konieczne, jak zdecyduję się na depilację laserową?
eweliś9955

Re: Depilacja

Post autor: eweliś9955 »

Na zabiegi depilacji laserowej w Warszawie chodzę do https://www.elite.waw.pl/ , gdzie korzystają z nowoczesnego sprzętu i mają profesjonalne gabinety. Obsługa na miejscu bardzo przyjazna, a z efektów jestem zachwycona. Na pewno będę tu wracać na inne zabiegi.
Lucuś8

Re: Depilacja

Post autor: Lucuś8 »

Właśnie nie wiem gdzie wykonują coś takiego jakepilacja. Nie mam pojęcia czym sie kierować podczas szukania kliniki, w której wykonują tego typu zabiegi, dlatego też jeśli wiecie coś na ten temat to koniecznie zostawcie mi namiar na sprawdzoną przez siebie klinike.
Ķączka

Re: Depilacja

Post autor: Ķączka »

Najskuteczniejsza aktualnie to epilacja laserowa, tak mi się przynajmniej wydaje z tego co szukałam i sama się dowiadywałam. Zresztą ja robilam zabiegi w https://klinikamiracki.pl/epilacja-laserowa/ i mogę polecić. Kilka zabiegów i ma się z włoskami spokój na długi długi czas
Uluś

Re: Depilacja

Post autor: Uluś »

Na pewno depilacja laserowa jest skuteczniejsza od depilowania się maszynką w domu. Chodziłam na fotodepilację do Depil Concept. Musiałam zainwestować w zabiegi, co się opłaciło, bo teraz mam delikatną skórę i brak problemów z wrastającymi włoskami czy dyskomfortem w okolicach bikini.
noemigrudzińska

Re: Depilacja

Post autor: noemigrudzińska »

Na depilację laserową chodzę do instytutu Dermetis gdzie świadczą profesjonalne usługi w tym zakresie. Do tego na miejscu miła atmosfera, nowoczesny sprzęt i doświadczone specjalistki dzięki czemu zabiegi odbywają się w miłej atmosferze. Profesjonalnie i co najważniejsze, depilacja skuteczna na wiele tygodni :)
ODPOWIEDZ