Depresja bez powodu?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Juta98
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2019, 14:57

Depresja bez powodu?

Post autor: Juta98 »

Cześć... Zaczynam się zastanawiać czy nie mam pocątków depresji... Objawy by się zgadzaly - przynjamniej z tym co czytam w internecie... Tylko szczerze mówiąc to nie mam specjalnych powodów do depresji... Nie chce mi się nic, nic mnie nie cieszy, trudno mi się zmobilizować do czegokolwiek. Jedyne co, to chodzę do pracy i czasami zgodzę się, żeby któraś koleżanka do mnie przyszła na kawę...
Awatar użytkownika
Sabina
Posty: 13
Rejestracja: 29 maja 2019, 13:02

Re: Depresja bez powodu?

Post autor: Sabina »

W sumie to nie wiem jak brzmi Twoje pytanie... Czy depresja może być bez powodów? Myślę, że powód jakiś jest zawsze, tylko możesz nie zdawać sobie sprawy... Nie czytaj bzdur w internecie (bo większość to bzdury...) tylko idź do psychologa i to jak najszybciej, żeby się nie pogorszyło...
Awatar użytkownika
Juta98
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2019, 14:57

Re: Depresja bez powodu?

Post autor: Juta98 »

A możesz mi polecić jakiegoś psychologa z Łodzi?
Awatar użytkownika
Sabina
Posty: 13
Rejestracja: 29 maja 2019, 13:02

Re: Depresja bez powodu?

Post autor: Sabina »

Niestety nie, jestem z innego miasta.
Awatar użytkownika
sylwia
Posty: 11
Rejestracja: 14 mar 2019, 2:25

Re: Depresja bez powodu?

Post autor: sylwia »

http://www.poradniasalomon.pl/ - niestety pani, która mi bardzo pomogła specjalizuje się raczej w innych problemach, ale zadzwoń tam albo się przejdź, są na Piotrkowskiej i na pewno Ci doradzą najlepszego terapeutę dla Ciebie. Trzymaj się ciepło!
Awatar użytkownika
Chloe88
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:40

Re: Depresja bez powodu?

Post autor: Chloe88 »

To be honest ? .... nie ma czegoś takiego jak depresja bez powodu. Zawsze jest jakis powód, brak kasy, pracy, przyjaciół, faceta, zdrada no nie wiem. Dalej wymieniać bym musiała. Z mojej strony polecam centrum sens https://cpsens.pl Sa tutaj świetni specjaliści, potrafia słuchac i okazac zrozumienie.
żabka

Re: Depresja bez powodu?

Post autor: żabka »

Juta98 pisze: ↑03 wrz 2019, 2:20 A możesz mi polecić jakiegoś psychologa z Łodzi?
Ja chodzę w Łodzi do Psychomedica, tu masz do nich numer 42 644 44 44. Wiesz, nie musisz mieć koniecznie od razu depresji, ale jeżeli czujesz, że żyje Ci się źle i ogólnie Twoje objawy są faktycznie zastanawiające warto udać się do psychologa na konsultację. On najlepiej będzie wiedział co Ci dolega i doradzi sposób leczenia.
Mołka

Re: Depresja bez powodu?

Post autor: Mołka »

Juta98 pisze: ↑01 wrz 2019, 11:30 Cześć... Zaczynam się zastanawiać czy nie mam pocątków depresji... Objawy by się zgadzaly - przynjamniej z tym co czytam w internecie... Tylko szczerze mówiąc to nie mam specjalnych powodów do depresji... Nie chce mi się nic, nic mnie nie cieszy, trudno mi się zmobilizować do czegokolwiek. Jedyne co, to chodzę do pracy i czasami zgodzę się, żeby któraś koleżanka do mnie przyszła na kawę...
Przeczytaj sobie artykuł na Wetalk jak wyleczyć depresję bez leków, znajdziesz tam wiele cennych porad od psychologa.
ODPOWIEDZ